Dekoracje sali weselnej i samochodu do ślubu Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Dekoracje sali weselnej i samochodu do ślubu

Dekoracje sali weselnej i samochodu do ślubu
Średnio 4.50 na 2 głosów

Branża ślubna ma się w naszym kraju bardzo dobrze. Przecież od zawsze Polacy na weselach bawili się hucznie i wystawnie, w XXI wieku nic się w tej kwestii nie zmieniło. Dlatego też takie zagadnienia jak dekoracja sali weselnej i auta traktowane są bardzo poważnie.

Zacznijmy od samochodu, w końcu zanim zaprosimy gości na salę, trzeba dojechać do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Jedni wolą nowoczesne sportowe auta, inni limuzynę, a jeszcze ktoś zabytkowe klasyki. Wszystkie jednak można udekorować w fajny sposób, a jednym z ważniejszych elementów są tablice rejestracyjne z takimi napisami jak „nowożeńcy”, „just married”, czy imionami. W połączeniu z dekoracjami kwiatowymi umieszczonymi na masce, girlandami oraz kokardkami na klamki, stanowią one wyjątkową ozdobę samochodu do ślubu. Niektórzy montują też puszki do zderzaka auta, które robią sporo hałasu. Warto pamiętać o tym, by wszelkiego typu dekoracje zamocowane były na bezpiecznych, silikonowych przyssawkach oraz że powinny one upiększyć auto, a nie odwracać od niego uwagi, zwłaszcza jeśli zapłaciliśmy za wynajem sporą sumę.

Sala weselna to już znacznie większe możliwości wystroju. Trzeba przecież pomyśleć o stołach, krzesłach, scenie, parkiecie, dopasować ozdoby do charakteru obiektu. W zabytkowym pałacyku lepiej będą prezentowały się eleganckie, klasyczne ozdoby, w nowoczesnym hotelu można postawić na inne rozwiązania. Na pewno warto trzymać się jednego motywu, zbytni chaos w dekoracjach może wywołać efekt odwrotny od zamierzonego. Lepiej dać mniej rzeczy, bardziej przemyślanych niż na siłę dokładać jakieś ozdoby. Jakość nie ilość, to w tym przypadku nadrzędna zasada.

Jednym z najnowszych trendów w dekoracji sali weselnej jest używanie oświetlenia w postaci girlandów świetlnych, lampek LED, lampionów czy żyrandoli. Warto też pamiętać o bardziej romantycznym i tradycyjnym źródle światła, a więc świeczkach. Na sali z pewnością znajdzie się kilka miejsc, gdzie będą umilały wieczór gościom. Aby tworzyć efektowną a zarazem elegancką dekorację stołu można dobrać obrus ze skertingiem czyli materiałem, który zakrywa wolną przestrzeń i jego nogi. Na stole można postawić np. dekoracje ze świec czy piękny bukiet z kwiatów. Choć większość par wybiera biały obrus, to jednak można się spotkać z kolorowym zakryciem stołu. Jeśli stół to i krzesła należy odpowiednio przystroić, gustownymi pokrowcami i szarfami.

Co jest niedrogie, nawet w masowych ilościach, a w ładny i sympatyczny sposób udekoruje salę weselną? Odpowiedź brzmi: balony! Można je kupić w różnych odsłonach, np. w kształcie serca, panny młodej, buźki z uśmiechem, gwiazdki albo rurki, czy też wybrać ich wielkość. Za niewielką dopłatą można też zamówić specjalne balony z nadrukiem, np. dedykacją albo imionami pary młodej. Jeśli na weselu są dzieci, balony z pewnością przydadzą się im do zabawy.

Źródło: https://slubnaplaneta.pl/k/38/dekoracja-sali-weselnej-i-ogrodu

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: