Dlaczego warto zainwestować w drink bar na weselu? Wesele i Ślub z weselicho.net

Dlaczego warto zainwestować w drink bar na weselu?

Dlaczego warto zainwestować w drink bar na weselu?

Liczba zwolenników drink barów na weselu rośnie z sezonu na sezon i widać to wyraźnie. Pary Młode z jednej strony doceniają efektowny aspekt takiej atrakcji, z drugiej zaś widzą w niej sposób na oszczędność. W czym tak naprawdę więc tkwi fenomen drink barów weselnych?

Atrakcja weselna — mobilny drink bar

Zdecydowana większość par decyduje się na wybór drink baru na wesele, myśląc o nim jak o dodatkowej atrakcji podczas zabawy. Chociaż tego typu urozmaicenie imprezy jest coraz bardziej popularne, wciąż niewielu gości spotkało się z profesjonalną obsługą barmańską.

Tym samym drink bar na wesele może okazać się gwoździem programu twojej uroczystości, który zapadnie na dobre w pamięci wielu gości. W końcu wesele wyprawiamy nie tylko dla siebie, ale też trochę po to, by to właśnie goście bawili się jak najlepiej. Taki punkt imprezy to nierzadko strzał w dziesiątkę, który doceniają nawet najbardziej marudni bywalcy wesel.

Zalety mobilnego drink baru na weselu

Jednak zalet z barmańskiej obsługi na weselu jest znacznie więcej. Oto dlaczego jeszcze Pary Młode tak chętnie decydują się dziś na tego typu usługę:

Drinki na życzenie

Barman na weselu przygotowuje nie tylko popularne i znane drinki. Jeśli zachodzi taka potrzeba, jest on w stanie przygotować napój na bazie alkoholu, dopasowany do indywidualnych preferencji gości. W ten sposób osoby, które nie przepadają za czystą wódką, nie są skazane na jeden rodzaj drinka na jej bazie.

Drink bary w ofercie mają nierzadko drinki przygotowywane na bazie rumu, whisky, dżinu lub smakowych likierów. Dzięki temu w jednym miejscu coś dla siebie mogą znaleźć niemal wszyscy goście, niezależnie od alkoholu, jaki preferują.

Drinki bezalkoholowe

Goście, którzy nie piją alkoholu na weselu oraz dzieci najczęściej skazane są na napoje gazowane lub soki. Drink bar to świetna alternatywa także dla niepijących. Barmani z łatwością stworzą bezalkoholowy kolorowy koktajl, który zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych!

Niższe koszty za alkohol

Wstrzelenie się w preferencje alkoholowe gości to nie lada wyzwanie. Drink bar na weselu ściąga z barków Pary Młodej to obciążenie.

Takie zakupy to również ogromny koszt i ryzyko zamrożenia środków pieniężnych w napoczętym alkoholu, który zostaje po weselu i nie wiadomo, co z nim zrobić. Zwłaszcza jeśli rozważasz zakup nie tylko wódki, ale i piwa, wina czy wina bezalkoholowego.

Barman na weselu i drink bar w ostatecznym rozrachunku jest zdecydowanie tańszy, niż zakup wielu różnych alkoholi na własną rękę.

Mobilny drink bar na weselu to także show!

Tak zwany flair show to niezapomniana atrakcja nie tylko dla Pary Młodej, ale również gości. Szukasz oryginalnej alternatywy dla oczepin lub czegoś, co przełamie ich tradycyjny przebieg?

Barmańskie show to niezwykle spektakularny pokaz posługiwania się sprzętem barmańskim oraz ukazanie mistrzowskich umiejętności samego barmana. Podrzucanie butelkami, efektowne przygotowywanie i nalewanie kilku drinków jednocześnie, pirotechniczne elementy oraz aktywne zaangażowanie gości do zabawy sprawiają, że drink bar staje się funkcjonalnym rozwiązaniem. To również świetna alternatywa na włączenie gości do wspólnej zabawy. Dobry barman to bowiem także doskonały wodzirej!

Planujesz wesele? W takim razie koniecznie sprawdź, co do zaoferowania mają mobilne drink bary na wesele! Nie bez przyczyny obecnie tego typu usługa to must have ślubnego sezonu. Jest to atrakcja, którą najprawdopodobniej docenią wszyscy uczestnicy wesela, niezależnie od wieku.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Wesele w górach. Jak sprawić, aby było wyjątkowe?
Wesele w górach. Jak sprawić, aby było wyjątkowe?
Na co zwrócić uwagę, gdy planujemy wesele? Opinie, oferty oraz koszty
Na co zwrócić uwagę, gdy planujemy wesele? Opinie, oferty oraz koszty
Organizacja ślubu i wesela – o czym warto pamiętać?
Organizacja ślubu i wesela – o czym warto pamiętać?
Reklama: