Do koperty czy fantazyjnie - jaki prezent ślubny dla koleżanki? Wesele i Ślub z weselicho.net

Do koperty czy fantazyjnie - jaki prezent ślubny dla koleżanki?

Do koperty czy fantazyjnie - jaki prezent ślubny dla koleżanki?

Co kupić ? Może po prostu pójść tradycyjną drogą i podarować pieniądze? A jeśli tak to ile? Co wypada dać? Te wszystkie pytania rodzą się w głowie, gdy zbliża się data uroczystości. Nie warto odwlekać i kupować prezentu ślubnego na ostatnią chwilę. Chyba sama nie chciałabyś, aby ktoś podarował Ci na ślub prezent nieprzemyślany, kupiony na szybko i z przypadku.

Oryginalny gadżet do nowego domu

Obraz, zegar, lampa w stylu bliskim młodej parze. Możesz pokusić się o oryginalny prezent ślubny w postaci tego typu rzeczy, gdy dobrze znasz gusta państwa młodych. Tego typu prezent warto podarować osobom, które dopiero zaczynają wspólne życie, będą urządzały mieszkanie i oryginalny przedmiot z pewnością im się przyda. Jeśli młodzi już ze sobą mieszkają, dom jest urządzony, to tego typu prezent się nie sprawdzi. Prezenty na ślub w postaci oryginalnych elementów wyposażenia dla osób na dorobku, to bardzo dobry pomysł. Koniecznie jednak musisz dowiedzieć się co lubią, jak zamierzają urządzić mieszkanie, czy bardziej tradycyjnie, czy nowocześnie, by przedmiot pasował do wystroju.

Nietuzinkowa sesja zdjęciowa

Prezent na slub

Prezent dość bezpieczny, a zarazem fantazyjny, nietypowy. Państwo młodzi z pewnością będą mieli sesję zdjęciową, ale możesz im podarować coś co nie tylko będzie wspomnieniem, ale i dobrą zabawą. W ostatnim czasie popularny stał się body painting. Dzięki malunkom na skórze, przybiera się inną postać. To świetna zabawa i przyjemne doznania podczas malowania ciała. Do tego sesja fotograficzna, która pozostanie pamiątką. A być może będzie to początek nowej pasji. Tego typu prezent ślubny znajdziesz na:http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny. Portret z sesji można wykorzystać jako obraz, który zawiśnie w salonie bądź w sypialni, stanowiąc świetne uzupełnienie wnętrza. Prezenty ślubne tego typu poleca się dla par, które lubią poznawać nowe rzeczy, są otwarte na świat, chętnie eksperymentują. Body painting to równie dobry pomysł, gdy szukasz prezentu na rocznicę ślubu, np. dla rodziców. Z pewnością ich to zbliży i dostarczy dużo śmiechu.

Pieniądze w szkatułce

Wcale nie muszą być nudnym prezentem - wystarczy uruchomić wyobraźnię. Włóż pieniądze do szkatułki, aksamitnej sakiewki, ozdobnego pudełeczka. Możesz włożyć je do butelki po dobrym winie czy też do świnki skarbonki. Zawsze to inaczej niż w kopercie i z pewnością wyróżnisz się na tle pozostałych gości. Ile wypada dać na prezent ślubny koleżance. Minimum to 200-300 zł od osoby. Idąc w parze, powinniśmy liczyć się z kwotą ok. 500-600 zł.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów
~Gosia - a my całą ekipą najbliższych koleżanek zrzuciłyśmy się na irobota. serio, byli w szoku ale baaardzo zadowoleni, i nie wyszło nas to bardzo drogo, bo w kilka osób po 200 zł można już było wybrać nowszy model.
2020-06-18 11:45:54

Czytaj również

Najlepsze zdjęcia ślubne
Najlepsze zdjęcia ślubne
64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
5 sposobów na zaskoczenie gości weselnych
5 sposobów na zaskoczenie gości weselnych
Reklama: