5 sposobów na zaskoczenie gości weselnych Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Baza firm weselnych

Szukasz zespołu, fotografa, sali na wesele?

Masz firmę z branży weselnej? Dodaj ją tutaj!!!

5 sposobów na zaskoczenie gości weselnych

5 sposobów na zaskoczenie gości weselnych
Średnio 5.00 na 2 głosów

Ślub i wesele to chwile, których nowożeńcy na pewno nigdy nie zapomną. W tym podniosłym dniu wkraczają w nowy etap w życiu, "ja" zamieniają na "my", zaczynają dzielić życie na przed i po ślubie. A goście weselni? Jak sprawić, by oni również zapamiętali ten dzień na długo?

Już po kilku latach wesela zacierają się w pamięci, mylimy wesele kuzynki i kolegi ze studiów. Co więc zrobić by nasze wesele było inne niż wszystkie, by nikt go nie pomylił z innymi? To proste, gości trzeba czymś zaskoczyć. Niczym królika z kapelusza jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przestawiamy pięć pomysłów na wesele inne niż wszystkie.

Jeśli potrzebujecie więcej inspiracji i pomysłów sprawdźcie także inne pomysły na wesele.

1. Występ artystyczny

Skoro już przy czarach jesteśmy – zaprośmy na wesele magika. Występ sztukmistrza jest na tyle rzadkim zjawiskiem na weselach, że na pewno zostanie zapamiętany, szczególnie jeśli czarodziej będzie wyciągał gołębie z damskich dekoltów. Niejeden pan może poczuć się zaskoczony, gdy magik wyciągnie z jego kieszeni fragment damskiej bielizny.

2. Kącik dla dzieci

Bardzo często na wesele zapraszamy rodziny z dziećmi. Mniej więcej po pierwszej, góra drugiej godzinie, maluchy zaczynają się nudzić, biegają, wkładają ręce w jedzenie, nie dają się okiełznać, przeszkadzają zarówno rodzicom, jak i pozostałym gościom. Dlatego dobrym pomysłem jest przygotowanie miejsca, gdzie na najmłodszych gości będą czekały zabawki, słodkie przekąski i animator, który zadba o ich rozrywkę i bezpieczeństwo.

3. Klatka na koperty

Tradycyjnym prezentem ślubnym jest tzw. koperta, do której wkładamy pieniądze. Prezent bardzo potrzebny i mile widziany przez państwa młodych. Jednak już po kilku pierwszych datkach pojawia się problem, co z tymi kopertami robić. Przestają się mieścić w kieszeniach pana młodego i świadka, spadają ze stołu i ogólnie robią zamieszanie. Ciekawym pomysłem jest klatka dla ptaków przeznaczona właśnie na koperty. Doskonale widoczne są jednocześnie zabezpieczone przed podmuchami wiatru i nieostrożnymi gośćmi.

4. Zdjęcia ślubne

Przyjęło się, że zdjęcia ślubne powinny być eleganckie, upozowane, najlepiej zrobione przez profesjonalnego fotografa. A gdyby tak inaczej? Zróbcie sobie śmieszną sesję ślubną z gośćmi, nie bójcie się wygłupiać, powstanie w ten sposób jedyny w swoim rodzaju album ślubny, który można wręczyć na pamiątkę gościom. Nieczęsto się zdarza, by to goście dostawali prezenty po weselu, więc wasz na pewno zapamiętają.

5. Stół weselny pod chmurką

Jeśli tylko lokalizacja i pogoda pozwolą, poczęstunek może stać pod gołym niebem. Jest to trend świetnie znany z amerykańskich filmów, nic nie stoi na przeszkodzie, by zaadaptować go do polskich warunków. Wesele pod ciepłym lipcowym niebem na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla państwa młodych, jak i dla gości.

Zorganizowanie ślubu i wesela wymaga zarówno czasu, jak i nakładów finansowych. Na ogół wydatki te finansują rodzice państwa młodych, jednak coraz częściej zdarza się, że to przyszli małżonkowie sami organizują sobie wesele. W krytycznej sytuacji, gdyby budżet weselny się nie spinał można skorzystać z szybkiej pożyczki. Szczegóły znajdziecie pod adresem - https://www.vivus.pl/moje-finanse/szybka-pozyczka/

Udostępnij:

Komentarze


Czytaj również

Reklama: