Festiwal weselny w Wodzisławiu Śląskim Wesele i Ślub z weselicho.net

Festiwal weselny w Wodzisławiu Śląskim

Festiwal weselny w Wodzisławiu Śląskim

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na piątą edycję Festiwalu Weselnego, który odbędzie się w niedzielę, 10 marca br. w godzinach od 13:00 do 17:00. Imprezę poprowadzą: prezenterka, dziennikarka radiowa i telewizyjna Nina Nocoń oraz muzyk, konferansjer, prezenter radiowy Tomasz Ciba.

Festiwal Weselny w Wodzisławskim Centrum Kultury to wydarzenie, w ramach którego lokalne firmy zaprezentują swoje usługi i asortyment związany z tematyką ślubną. Udział w wydarzeniu dla odwiedzających jest bezpłatny, a każdy z nich będzie mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Ślub i wesele to przedsięwzięcia wymagające rozeznania w wielu branżach, począwszy od wyboru lokalu i oprawy muzycznej, skończywszy na obrączkach czy ślubnych dekoracjach. Propozycja WCK z pewnością okaże się pomocna przyszłym nowożeńcom w zapoznaniu się z najnowszymi trendami w branży ślubnej. W programie Festiwalu zaplanowano bowiem m.in.: pokazy sukien ślubnych i bielizny, animacje dla dzieci, występy zespołów muzycznych oraz grup tanecznych. Nie zabraknie także degustacji i bogatej oferty gastronomicznej, usług multimedialnych i innych niespodzianek. Ponadto, podczas tegorocznej edycji Festiwalu firmy biorące udział w wydarzeniu powalczą o tytuł lidera wśród wystawców. O wyborze najlepszej firmy zadecydują odwiedzający, którzy ocenią stoiska pod względem atrakcyjności świadczonych usług i prezentowanego asortymentu. Organizatorzy zadbają, aby podczas Festiwalu zaprezentowali się najlepsi wystawcy z regionu, posiadający bogate doświadczenie w branży ślubnej i weselnej.

Nie zabraknie również degustacji, niespodzianek oraz konkursów z nagrodami. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia najnowszych trendów i rozmowy ze specjalistami związanymi z branżą ślubną.

- Nasz festiwal jest doskonałą okazją do zapoznania się z aktualną ofertą weselną, modą ślubną i wszelkimi atrakcjami, z którymi powinni być na bieżąco przyszli nowożeńcy. Każda para planująca ślub i wesele z pewnością znajdzie tu coś dla siebie i może wygrać atrakcyjne nagrody – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Imprezę poprowadzi znana z telewizji TVS Nina Nocoń - prezenterka, dziennikarka radiowa i telewizyjna. Towarzyszyć jej będzie Tomasz Ciba – muzyk, konferansjer, prezenter radiowy.


Wystawców chętnych do udziału w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu z Marzeną Krzewiną z Kwiaciarni Kwiaty Styl - współorganizatora wydarzenia (tel. +48 500 098 778, e-mail: marzena-krzewina@wp.pl)

Portal weselicho.net objął patronat medialny nad festiwalem.

Poniżej relacja z zeszłorocznej edycji:


Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

XVI WIELKA POZNAŃSKA GALA ŚLUBNA
XVI WIELKA POZNAŃSKA GALA ŚLUBNA
Reklama: