Jak wybrać torebkę, odpowiednią na wesele? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Jak wybrać torebkę, odpowiednią na wesele?

Jak wybrać torebkę, odpowiednią na wesele?
Średnio 4.50 na 2 głosów

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka. Nic dziwnego, że Młoda Para jest wówczas tak bardzo podekscytowana i chce, by wszystko, łącznie z weselem, zostało dopięte na ostatni guzik. Aby nie popsuć im tego ważnego dnia, kobiety, zaproszone na zabawę weselną, starają się jak najlepiej do niej przygotować.

Właśnie z tego powodu tak wiele czasu spędzają na wyborze odpowiedniej sukni, która z jednej strony olśni wszystkich obecnych, z drugiej natomiast nie przyćmi głównej bohaterki wieczoru – Panny Młodej. Aby jednak stylizacja weselna mogła być w pełni udana, bardzo ważny okaże się nieodzowny, kobiecy atrybut – torebka.

Estetyka i dopasowanie

Nie ma żadnego utartego schematu, według którego powinno się wybierać torebkę na taką imprezę, jak wesele. Przede wszystkim, powinna być ona jak najlepiej dopasowana do kreacji, w jakiej się przyjdzie. Nie należy jednak zapominać o butach i biżuterii, ponieważ z nimi też musi wszystko ładnie współgrać. Element łączący wszystkie części stylizacji, może być dowolny – warto więc postawić na identyczną fakturę materiału czy wykończenie szczegółów.

fot.merg.pl

W każdym wypadku trzeba jednak zachować pewną ostrożność. Jeśli kobieta zdecyduje się na lakierowane obuwie, które na dodatek będzie się charakteryzowało dosyć intensywną barwą, nie powinna pod żadnym pozorem dołączać do niej wzorzystej, wymyślnej torebki, ponieważ całość stylizacji straci wiele na jakości. W przypadku, gdy sukienka i reszta dodatków utrzymane zostały w jasnej, stonowanej kolorystyce, można pozwolić sobie na nieco bardziej rzucający się w oczy model torebki.

Zawsze kopertówka?

Kiedy mówi się o torebce, odpowiedniej na wesele, najczęściej wymieniana jest kopertówka. Ma ona bowiem niewielkie wymiary, w sam raz, by pomieścić telefon, klucze i chusteczki higieniczne. Zazwyczaj rzeczywiście najlepiej zdecydować się właśnie na nią, ponieważ w trakcie imprezy raczej nie potrzebujemy większej ilości rzeczy. Są jednak takie kobiety, które źle się czują, jeśli nie mają blisko siebie swych rzeczy (chociażby kosmetyków). Właśnie dla nich pozostają eleganckie listonoszki – nie można oczywiście wybrać zbyt wielkiego modelu, co spowodowałoby zakłócenie utworzonej stylizacji.

fot.merg.pl

O rozmaitych torebkach kobiecych dowiesz się więcej na tej stronie: https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-akcesoria-damskie-645.html .

Zdjęcie główne: fotolia.com, 134266059 | Autor: denisfilm

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: