Nowoczesne oświetlenie sali weselnej- jakie wybrać? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Nowoczesne oświetlenie sali weselnej- jakie wybrać?

Nowoczesne oświetlenie sali weselnej- jakie wybrać?
Średnio 4.67 na 3 głosów

Planując wesele para młoda powinna pamiętać o odpowiednio dobranym oświetleniu sali. Jest to wyjątkowy dzień, w którym dobrze dobrane oświetlenie stworzy świetny klimat sali oraz sprawi, że zdjęcia i nagrania z uroczystości będą lepszej jakości. Dlatego ważne jest, aby dobrać oświetlenie pasujące do całości wystroju sali, klimatu wesela oraz indywidualnych upodobań pary młodej. Decydując się na konkretny rodzaj oświetlenia warto się zastanowić nad tym, w jakim stylu jest cały wystrój sali.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia sali weselnej?

Wybierając oświetlenie sali weselnej przede wszystkim trzeba pamiętać, że w tym wyjątkowym dniu takie elementy jak dobrze dobrane oświetlenie może okazać się kluczowe, aby sala całościowo wyglądała w pożądany sposób. Zastosowanie odpowiednich barw świetlnych oraz sam dobór lamp sprawi, że wesele będzie niezapomniane, a pamiątki w postaci zdjęć oraz nagrań wideo będą lepszej jakości.

W doborze oświetlenia ważnym czynnikiem może okazać się wyszczególnienie poszczególnych fragmentów sali takich jak, np. miejsce pary młodej, stół, miejsce do tańczenia oraz różne przedmioty znajdujące się na sali.

Dekoracje świetlne- taśmy LED

Doskonałym rozwiązaniem dla urozmaicenia oświetlenia sali weselnej są taśmy LED. Dzięki nim można w nowoczesny sposób zaaranżować salę dodając efektownego wyglądu. Istnieją różnego rodzaju taśmy LED, np. taśmy LED RGBW, których barwa światła może być wielokolorowa. Za pomocą pilota można zmieniać barwę dostosowaną do własnych potrzeb. Jest to ciekawe i niezwykle praktyczne rozwiązanie, jeśli chcemy do głównego światła dodać inną barwę światła, która doda atrakcyjności sali, świecąc na różne kolory podczas zabawy.

Nowoczesne reflektory szynowe LED - efektowny dodatek

Reflektory szynowe LED swoim działaniem stworzą niesamowity klimat na sali weselnej. Będą sprawdzonym sposobem na widowiskowe oświetlenie pomieszczenia. Reflektory szynowe często można spotkać na różnego rodzaju imprezach, w klubach nocnych, ale także świetnie sprawdzą się na sali weselnej. W odpowiedni sposób oświetlą konkretne miejsca na sali, w zależności od potrzeb. Reflektory szynowe LED zapewnią też ciekawe efekty specjalne, które z pewnością sprawdzą się podczas weselnej zabawy.

Chcesz oświetlić określony punkt sali weselnej?

Często zdarza się, że konkretny punkt sali weselnej wymaga dodatkowego oświetlenia. Tutaj sprawdzonym rozwiązaniem będą lampy Zumaline.Niektóre z nich, np. spoty Rondoo posiada funkcję, dzięki której można skierować lampę na konkretny obszar, sprawiając, że wybrany punkt zyska na atrakcyjności, a jednocześnie będzie dobrze doświetlony. Spoty Zumaline wyeksponują nie tylko konkretny obszar sali, mogą również być skierowane na konkretne przedmioty, np. na miejsce siedzące zajmowane przez parę młodą.

Wybierając oświetlenie sali weselnej najważniejsze jest, aby kierować się własnymi upodobaniami co do kolorów, konkretnego stylu i klimatu, który chcemy stworzyć, pamiętając o tym, aby oświetlenie było dopasowane do możliwości danej sali. Oświetlając salę weselną warto zastosować taśmy LED, spoty Zumaline lub reflektory szynowe LED. Jest to praktyczne rozwiązanie, które z pewnością doda efektownego wyglądu zarówno całej sali weselnej, jak i poszczególnym elementom wystroju.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: