Ślubny prezent - nowocześnie czy tradycyjnie? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Ślubny prezent - nowocześnie czy tradycyjnie?

Ślubny prezent - nowocześnie czy tradycyjnie?
Średnio 4.50 na 2 głosów

Jako, że wybór prezentu dla młodej pary jest decyzją strategiczną, należy rozpatrzyć kilka zmiennych, które decydują o tym, co stanie się prezentem dla bohaterów tego ważnego dnia. 

Z całą pewnością główną rolę odgrywają tutaj obdarowani, którzy często sami wskazują prezent na ślub. Trudno jednak przygotować listę prezentów dla kilkudziesięciu lub nawet kilkuset osób. Zatem pozostaje inwencja gości. Tutaj ogromne znaczenie ma stopień pokrewieństwa lub znajomości oraz rzecz jasna sytuacja finansowa. Im bardziej zasobny jest portfel sponsora, tym prezent może być atrakcyjniejszy. 

Do wyboru jest mnóstwo propozycji, które nie tylko mogą spełnieniem obowiązku, ale mogą naprawdę wzbudzić zachwyt. 

W ostatnim czasie na tej liście można spokojnie umieścić survivalowe wypady w odludne miejsca, skoki na linach, ekstremalne przygody w dżungli czy rejsy szybkimi łodziami motorowymi. Tego rodzaju prezent stoi oczywiście w opozycji z tradycyjnymi garnkami, ręcznikami i zastawą stołową, ale jedno jest pewne, że nie zostanie zapomniany przez całe życie. 

Spora grupa ludzi hołduje jednak tradycji, które jednak może przybierać nieco bardziej nowoczesny wygląd. Mowa tutaj o sesjach fotograficznych wykonywanych przez profesjonalistów, czy wypoczynku w ekskluzywnych miejscach, gdzie relaks i wolne chwile przeplatane są zabawą i wycieczkami. Takich propozycji na rynku jest mnóstwo, a odrobina zaangażowania ze strony gościa, który na ślub się udaje, może sprawić, że oprócz państwa młodych i osoba obdarowująca będzie postrzegana jako ta, która zasługuje na uwagę w tym szczególnym dniu. 

Większość tego rodzaju ofert zamieszczana jest na stronach internetowych. Nie ma więc problemu ze znalezieniem konkretnych i dobrze opisanych propozycji, które ciągle ulegają modyfikacji, by finalnie sprawić więcej radości.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: