Udział w rankingu Orły Cukiernictwa - Q&A Wesele i Ślub z weselicho.net

Udział w rankingu Orły Cukiernictwa - Q&A

Udział w rankingu Orły Cukiernictwa - Q&A

Istnieje wiele sposobów na wyszukanie firmy oferującej usługi na najwyższym poziomie. Jednym z nich są tworzone w wielu portalach rankingi. Ich zadaniem jest zebranie i porównanie ocen internautów oraz uzyskanie tym samym obrazu sytuacji na danym rynku. Nie inaczej jest w przypadku cukierni - ilość firm może przyprawić o zawrót głowy, wyłonienie najlepszych fachowców z branży na własną rękę jest niewykonalne.

Plebiscyt „Orły Cukiernictwa” powstał, aby umożliwić użytkownikom wybór najlepszego fachowca w najbliższej okolicy. Uczestnictwo w plebiscycie nie wymaga od uczestników właściwie żadnego działania. Wystarczy obecność w sieci i odpowiednia ilość zebranych ocen, które są gromadzone przez system. Na ich postawie, według opracowanego wzoru, ogólnodostępnego, wyliczana jest ocena w skali punktowej.Z jakich stron pobierane są dane?

Badanie ocen przeprowadzane jest raz w roku i obejmuje niemalże wszystkie firmy danej branży w Polsce. Sprawdzane są najpopularniejsze strony internetowe oraz te mniej znane, co pozwala na otrzymanie obiektywnej oceny końcowej.

Skąd pewność, że oceny są prawdziwe?

Do procesu weryfikacji cukierni wykorzystywane jest autorskie oprogramowanie, którego działanie opiera się na systemie microdata, wykorzystywanym także przez Google, czy Facebook. Tylko w taki sposób możliwe jest przetworzenie tak ogromnych ilości danych i przełożenie rezultatów na prawdziwe wyniki.

Czy każda firma może wziąć udział w plebiscycie?

Każdy przedsiębiorca w branży może zostać laureatem „Orłów Cukiernictwa”. Warunkiem jest posiadanie wymaganej liczby ocen na stronach internetowych i otrzymanie co najmniej 8 punktów w dziesięciostopniowej skali.

Prowadzę jednoosobową działalność, czy mam szanse?

Nie ma znaczenia wielkość firmy – trzeba posiadać jedynie minimalną ilość ocen. Bez znaczenia jest także miejscowość, gdyż zwycięzcy plebiscytu wybierani są w poszczególnych miastach lub powiatach. Zatem, gdy klienci poszukują cukierni w Łodzi, otrzymają listę najlepszych firm tylko z tego miasta. Mieszkańcy wsi i małych miast, jeśli nie znajdą swojej miejscowości, mogą wyszukiwać fachowców, wpisując nazwę powiatu

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.67 na 3 głosów

Czytaj również

Nieprzerwane dostawy odzieży
Nieprzerwane dostawy odzieży
Podaruj swoim gościom weselny mieszanki do samodzielnego wypieku od Baking Concept!
Podaruj swoim gościom weselny mieszanki do samodzielnego wypieku od Baking Concept!
Sztućce, naczynia i kubki jednorazowe - niezbędne na plenerowych imprezach!
Sztućce, naczynia i kubki jednorazowe - niezbędne na plenerowych imprezach!
Reklama: