Wieczór kawalerski Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski
Średnio 5.00 na 1 głosów

Na samym początku musimy pomyśleć, kto ma organizować wieczór kawalerski. W tradycji to właśnie świadek bądź świadkowa urządza taką imprezę. Jeżeli zostaliśmy wybrani na organizatorów, to musimy zapoznać się z kilkoma ważnymi radami, które pomogą w przygotowaniach. A jeżeli sami, jako Para Młoda, zostaliśmy i z tym problemem, to także poniższe rady przydadzą się w określeniu charakteru wieczoru.Czym powinniśmy się kierować, będąc osobą odpowiedzialną za organizacje ostatniej imprezy stanu wolnego? Pomoże w tym odpowiedź na kilka pytań:* Jaką jest osobą bohater wieczoru?


* Czym interesuje się osoba, dla której organizujemy ten wieczór?


* Kogo mamy zaprosić i jaki mamy budżet na tą imprezę?


* Kiedy urządzić taki wieczór?


* Ile mamy czasu na urządzenie imprezy?


* Gdzie imprezę organizujemy i w jakim stylu?Mężczyźni niekoniecznie muszą spędzić ten wieczór w towarzystwie pijanych kolegów i rozebranej striptizerki. Odchodząc od tego typu imprez, gwarantujemy przyszłemu Panu Młodemu inny rodzaj zabawy niż ten, który być może zna, z innych wieczorów kawalerskich.


Wynajęte gokarty, nauka gry w golfa, ścianka wspinaczkowa, nurkowanie, nauka strzelania na strzelnicy, zawody paintballowe, itd.- tematem przewodnim jest sport, który podniesie adrenalinę bardziej, niż niejedna striptizerka.


Organizacja tego typu imprezy wymaga wprawdzie wielu nakładów pracy, ale efekt będzie na pewno doceniony, pod warunkiem, że przyszły Pan Młody interesuje się sportem. A może imprezowy autobus? Luksusowa limuzyna, która przewiezie Was po centrum miasta, a Wy w środku będziecie się rozkoszować pysznymi drinkami i słuchać ulubionej muzyki? Może warto spróbować zaszaleć w męskim gronie siedząc wygodnie w aucie/autobusie z własnym kierowcą? A na koniec zostać dowiezionym, np. do ulubionego lokalu.


Oprócz wspomnień związanych z imprezą, przyszły Pan Młody może być obdarowany gadżetami, które będą mu przypominały wieczór kawalerski. Tu też wcale nie muszą to być prezenty z sex-shopu lub ze sklepów ze śmiesznymi akcesoriami, a prawdziwe pamiątki, które przyszła Panna Młoda na pewno pozwoli trzymać w mieszkaniu swemu przyszłemu mężowi.


Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: