Wypożyczalnia samochodów sposobem na oryginalne auto do ślubu Wesele i Ślub z weselicho.net

Wypożyczalnia samochodów sposobem na oryginalne auto do ślubu

Wypożyczalnia samochodów sposobem na oryginalne auto do ślubu

Efektowne auto zabytkowe? Samochód z segmentu luksusowego? Ekstrawagancka limuzyna? A może wyjątkowy kabriolet? Ile par młodych, tyle pomysłów na auto do ślubu. Nawet najbardziej oryginalne koncepcje zrealizujecie jednak dzięki wypożyczalniom samochodów

Wypożyczanie samochodu do ślubu ma wiele zalet. Po pierwsze, możecie pojechać do kościoła lub urzędu dokładnie takim autem, jakie wam się marzy. Oferty wypożyczalni są naprawdę szerokie i z pewnością znajdziecie w nich auto ulubionej marki i o idealnych parametrach. Nie musicie martwić się o stan techniczny samochodu, jego dekorację i profesjonalizm kierowcy. To wszystko może zagwarantować wam wypożyczalnia.

Samochód zabytkowy czy nowoczesny?

Samochody retro na pewno zrobią wrażenie na gościach. Do tego będą świetnie prezentowały się na zdjęciach. Najlepiej pasują jednak do uroczystości ślubnych utrzymanych w stylu vintage lub rustykalnym. Bardziej uniwersalne są nowoczesne samochody luksusowe – stylowe i o klasycznej linii. Do często wybieranych marek należą między innymi BMW, Mercedes, Lexus czy Porsche. Wśród aut z segmentu luksusowego bardziej nietypowe są limuzyny i kabriolety (oczywiście na uroczystości w sezonie letnim). Przejażdżka tak oryginalnymi i prestiżowymi pojazdami może być kolejnym miłym wspomnieniem z dnia ślubu.

Koszty wypożyczenia samochodu do ślubu

Cena za wypożyczenie samochodu do ślubu zależy od typu pojazdu, czasu wypożyczenia oraz miasta, w którym mieści się wypożyczalnia. Mieszkańcy Lublina i okolic mogą chociażby zapoznać się z artykułem zatytułowanym „Wypożyczenie samochodu w Lublinie – ile to kosztuje?”.

Uogólniając, za wypożyczenie osobowego samochodu luksusowego (np. Mercedesa czy BMW) na 5 godzin zapłacimy około 1000–1500 zł. Luksusowa limuzyna to już większy wydatek – w przypadku niektórych modeli nawet rzędu 2000 zł za 2 godziny. Aby ograniczyć koszty, warto znaleźć wypożyczalnię, która nie pobiera od klientów kaucji, np. carfree.pl.

Profesjonalne wypożyczalnie samochodów prezentują swoje oferty na stronach internetowych. Tam też znajdziecie szczegółowe warunki wypożyczenia. W niektórych przypadkach będziecie mogli zamówić pojazd, wypełniając krótki formularz online. To zdecydowanie ułatwia całe zadanie.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.67 na 3 głosów

Czytaj również

Balony, kwiaty, dekoracje - sposoby na udaną imprezę!
Balony, kwiaty, dekoracje - sposoby na udaną imprezę!
Jak zorganizować wesele, które zachwyci gości w każdym wieku?
Jak zorganizować wesele, które zachwyci gości w każdym wieku?
Nauki przedmałżeńskie i inne formalności przed ślubem
Nauki przedmałżeńskie i inne formalności przed ślubem
Reklama: