Wystrój weselny - trendy 2018 Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Wystrój weselny - trendy 2018

Wystrój weselny - trendy 2018
Średnio 4.67 na 3 głosów

Co roku utalentowani projektanci ślubni, sprzedawcy i floryści realizują nowe pomysły i detale ozdobne. Weddingplanerzy na 2018 zapowiadają kolory, które będą zdobiły różne elementy, tworząc nowy styl pomiędzy rustykalnym a eleganckim. Współczesne małżeństwa chcą, aby ich goście naprawdę zauważyli wysiłek włożony w planowanie ślubu. Nie chodzi tylko o personalizację ślubu do pary. Chodzi o to, jak bardzo zależy im na wrażeniach zaproszonej rodziny i znajomych. Ważne jest, aby zapamiętali tę uroczystość tak samo dobrze jak małżonkowie.

Barwy na rok 2018

Jako alternatywę dla formalnej i nieakceptowanej czerni, panny młode i druhny wybierają ciemnoniebieski kolor jako neutralny odcień we własnej palecie kolorów weselnych. Kolor granatowy jest teraz preferowany na wesela i coraz częściej można zobaczyć druhny w takich sukienkach. Zamiast klasycznego czarno-białego zaproszenia z grawerem, pary wybierają niebieski list z jasnymi literami. Srebro, chrom i miedź występują zamiast tradycyjnego złota i mosiądzu, które były popularne prze długi czas. Jest to związane z czerpaniem ze stylu popularyzowanego przed laty w Ameryce. Pary skłaniają się ku nadaniu uroczystości oficjalnego charakteru i kontrolowanej elegancji. Dekoracje sali weselnej powinny być w miarę oszczędne, przy zachowaniu jej uroczystego charakteru. Decydując się na wystrój kwiatowy, pary chcą jednocześnie utrzymywać stoły gości w prostocie i porządku, dlatego często będą się pojawiać dekoracje ślubne wiszące nad nimi. Pomoże to zachować porządek i wygodę na już gęsto zastawionym stole.

Nowe sposoby na rozrywki dla gości

W przypadku aktualnych trendów weselnych wszystkim bardzo zależy na stworzeniu niesamowitego doświadczenia dla gości. Pary wprowadzają nie tylko niestandardowe koncepcje na jedzenie, ale też elementy interaktywne do swojego wesela, aby zabawić uczestników kreatywnymi pomysłami, przez ślubne zakupy dobierają różne gadżety, muzykę i fotobudki. Koncepcja stoiska fotograficznego stale nabiera popularności. Obecnie można też spotkać pewne wariacje na ten temat np. budka otwarta zawierająca za sobą różne wymienne tła ozdobne. Za Oceanem widzimy pomysły, które prędzej czy później dotrą i do nas (tak jak i wyżej wymieniona budka). Taką koncepcją jest nadanie jedzeniu wyjątkowy wymiar "interaktywny". Przykładem może być możliwość przyrządzenia samemu sushii pod okiem kucharza. Zamówienie waty cukrowej kręconej na miejscu lub ręcznie wykonywanych lodów może być jeszcze ciekawsze dla naszych gości, gdy sami się w to zaangażują.
Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: