Sale Weselne Katowice Wesele i Ślub z weselicho.net

Sale Weselne Katowice

Aby zapewnić komfort sobie oraz swoim gościom, wybierzcie najlepszą salę weselną z Katowic i okolicy. Przeszukajcie katalog i odnajdźcie lokal, w którym wspólnie z najbliższymi będziecie celebrować Waszą miłość. Może to będzie hotel lub restauracja w sercu miasta, a może dom weselny przy wiejskiej drodze? Wiele sal weselnych z Katowic i okolicy posiada też miejsca noclegowe - nie zapomnijcie o to zapytać? Wybór jest ogromny, z pewnością znajdziecie idealne rozwiązanie na Wasze wesele.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Sala Bankietowa Biały Kruk   Kozy - działamy też na terenie Katowic
Sala Bankietowa Biały Kruk
Kozy - działamy też na terenie Katowic

Nowoczesna i elastyczna sala + profesjonalna kuchnia tworzona przez doświadczonych kucharzy pomoże stworzyć klimat Waszego Wspaniałego Wesela... To co nas wyróżnia to: eleganckie i elastyczne pod względem dekoracji wnętrze -realizujemy wesela tematyczne, klasyczne, filmowe i wiele innych. udogodnienia dla niepełnosprawnych przepyszna kuchnia prowadzona przez doświadczonych kucharzy zgrany zespół kelnerów pokój dla dzieci duży parking własny barek

RAJT hale namiotowe i wyposażenie  Warszawa - działamy też na terenie Katowic
RAJT hale namiotowe i wyposażenie
Warszawa - działamy też na terenie Katowic

Jesteśmy producentem hal namiotowych, namiotów i wyposażenia. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze imprez plenerowych. Na takie okazje proponujemy wynajem namiotów weselnych wraz z wyposażeniem. Posiadamy ogromne doświadczenie. Nie ma dla nas trudnych realizacji ;) Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz realizacjami. Działamy w całej Polsce, zapraszamy!

Sala weselna dąbrówka  Dąbrówka - działamy też na terenie Katowic
Sala weselna dąbrówka
Dąbrówka - działamy też na terenie Katowic

Oferujemy salę weselną oraz 3 menu od 150 do 195zł/os. Poprawiny 40zł/os.

Reklama
SALE WESELNE Romeo&Julia, Venecia&Verona  Szczyrk - działamy też na terenie Katowic
SALE WESELNE Romeo&Julia, Venecia&Verona
Szczyrk - działamy też na terenie Katowic

SALE WESELNE Romeo&Julia, Venecia&Verona znajdują się w centrum Szczyrku w otoczeniu malowniczego krajobrazu gór. Położenie w ścisłym centrum miasta i sąsiedztwo z rzeką, deptakiem spacerowym oraz bogatą zielenią, jednocześnie umożliwia łatwy dojazd, jak i daje uczucie spokoju i odprężenia.

Dom Weselny Złota Iglica  Racibórz - działamy też na terenie Katowic
Restauracja SPICHLERZ  Olsztyn (wieś, woj. śląskie) - działamy też na terenie Katowic
Restauracja SPICHLERZ
Olsztyn (wieś, woj. śląskie) - działamy też na terenie Katowic

Zapraszamy do organizacji wesela w Restauracji Spichlerz pochodzącej z XVIII w. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wysoko postawionej poprzeczce sprostamy nawet najbardziej wymagającym gościom. Organizujemy wesela oraz śluby w plenerze. Dysponujemy salą balową oraz dużym terenem na zewnątrz restauracji u podnóży Zamku. Serdecznie zapraszamy do przyjazdu oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

SALE WESELNE Romeo i Julia  Szczyrk - działamy też na terenie Katowic
SALE WESELNE Romeo i Julia
Szczyrk - działamy też na terenie Katowic

Rozpocznijcie wspólną przyszłość w Romeo i Julia. Nowo powstałe SALE WESELNE Romeo i Julia znajdują się w centrum Szczyrku w otoczeniu malowniczego krajobrazu gór. Proponujemy Państwu organizację przyjęcia w romantycznej Sali Julia utrzymanej w stylu vintage lub klasycznej Sali Romeo, której wnętrze zadowoli zwolenników barokowych i pałacowych wnętrz.

Reklama
Gospoda Pod Kogutem  Tychy - działamy też na terenie Katowic
Gospoda Polska  Szczyrk - działamy też na terenie Katowic
Gospoda Polska
Szczyrk - działamy też na terenie Katowic

Jeżeli marzycie o wyjątkowym miejscu, innym niż wszystkie - Gospoda Polska to na pewno właśnie to miejsce. Miejsce o folkowej duszy, swojskim klimacie który od samego wejścia udziela się Gościom, soczystych barwach góralskich malowideł i rustykalnych dekoracji, miodowych drewnianych belach nadających wnętrzu domowego ciepła. Miejsce gdzie miłość odczuwa się po stokroć mocniej!

Hotel Tychy***  Tychy - działamy też na terenie Katowic
Hotel Tychy***
Tychy - działamy też na terenie Katowic

Zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia weselnego, w jednej z naszych sal: Sala bankietowa - przygotowana na organizację przyjęcia do 100 osób, funkcjonalny oraz elegancki wystrój, klimatyzacja. Restauracyjna - sala Restauracji Kaya, znajdującej się w budynku Hotelu, mieszcząca do 70 osób, nastrojowe wnętrze, klimatyzacja. Oferujemy Apartament dla Nowożeńców gratis, ponadto posiadamy szeroką propozycję noclegów dla Gości weselnych. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie