Sale Weselne Katowice Wesele i Ślub z weselicho.net

Sale Weselne Katowice

Aby zapewnić komfort sobie oraz swoim gościom, wybierzcie najlepszą salę weselną z Katowic i okolicy. Przeszukajcie katalog i odnajdźcie lokal, w którym wspólnie z najbliższymi będziecie celebrować Waszą miłość. Może to będzie hotel lub restauracja w sercu miasta, a może dom weselny przy wiejskiej drodze? Wiele sal weselnych z Katowic i okolicy posiada też miejsca noclegowe - nie zapomnijcie o to zapytać? Wybór jest ogromny, z pewnością znajdziecie idealne rozwiązanie na Wasze wesele.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Restauracja Dębowa Bielsko-Biała  Bielsko-Biała - działamy też na terenie Katowic
Restauracja Dębowa Bielsko-Biała Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Bielsko-Biała - działamy też na terenie Katowic

Restauracja z trzema salami weselnymi lub na inne przyjęcia okolicznościowe. Lokalizacja - Bielsko-Biała w pobliżu Dębowca i Szyndzielni, na terenie kompleksu ZIAD. Wygodny parking, urokliwe widoku i oferta dopasowana pod potrzeby Państwa Młodych. Oferujemy profesjonalną pomoc w organizacji przyjęć weselnych.

RAJT hale namiotowe i wyposażenie  Warszawa - działamy też na terenie Katowic
RAJT hale namiotowe i wyposażenie Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Warszawa - działamy też na terenie Katowic

Jesteśmy producentem hal namiotowych, namiotów i wyposażenia. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze imprez plenerowych, m.in. ślubów i wesel, w których mamy ogromne doświadczenie. Na takie okazje proponujemy wynajem namiotów weselnych wraz z pełnym wyposażeniem. Nie ma dla nas trudnych i niemożliwych do wykonania realizacji ;) Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz realizacjami. Działamy na terenie całej Polsce, zapraszamy!

Sala Bankietowa Biały Kruk   Kozy - działamy też na terenie Katowic
Sala Bankietowa Biały Kruk Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Kozy - działamy też na terenie Katowic

Nowoczesna i elastyczna sala + profesjonalna kuchnia tworzona przez doświadczonych kucharzy pomoże stworzyć klimat Waszego Wspaniałego Wesela... To co nas wyróżnia to: eleganckie i elastyczne pod względem dekoracji wnętrze -realizujemy wesela tematyczne, klasyczne, filmowe i wiele innych. udogodnienia dla niepełnosprawnych przepyszna kuchnia prowadzona przez doświadczonych kucharzy zgrany zespół kelnerów pokój dla dzieci duży parking własny barek

Reklama
Sala weselna dąbrówka  Dąbrówka - działamy też na terenie Katowic
Sala weselna dąbrówka
Dąbrówka - działamy też na terenie Katowic

Oferujemy salę weselną oraz 3 menu od 150 do 195zł/os. Poprawiny 40zł/os.

SALE WESELNE Romeo&Julia, Venecia&Verona  Szczyrk - działamy też na terenie Katowic
SALE WESELNE Romeo&Julia, Venecia&Verona
Szczyrk - działamy też na terenie Katowic

SALE WESELNE Romeo&Julia, Venecia&Verona znajdują się w centrum Szczyrku w otoczeniu malowniczego krajobrazu gór. Położenie w ścisłym centrum miasta i sąsiedztwo z rzeką, deptakiem spacerowym oraz bogatą zielenią, jednocześnie umożliwia łatwy dojazd, jak i daje uczucie spokoju i odprężenia.

Restauracja SPICHLERZ  Olsztyn (wieś, woj. śląskie) - działamy też na terenie Katowic
Restauracja SPICHLERZ
Olsztyn (wieś, woj. śląskie) - działamy też na terenie Katowic

Zapraszamy do organizacji wesela w Restauracji Spichlerz pochodzącej z XVIII w. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wysoko postawionej poprzeczce sprostamy nawet najbardziej wymagającym gościom. Organizujemy wesela oraz śluby w plenerze. Dysponujemy salą balową oraz dużym terenem na zewnątrz restauracji u podnóży Zamku. Serdecznie zapraszamy do przyjazdu oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Dom Weselny Złota Iglica  Racibórz - działamy też na terenie Katowic
Reklama
SALE WESELNE Romeo i Julia  Szczyrk - działamy też na terenie Katowic
SALE WESELNE Romeo i Julia
Szczyrk - działamy też na terenie Katowic

Rozpocznijcie wspólną przyszłość w Romeo i Julia. Nowo powstałe SALE WESELNE Romeo i Julia znajdują się w centrum Szczyrku w otoczeniu malowniczego krajobrazu gór. Proponujemy Państwu organizację przyjęcia w romantycznej Sali Julia utrzymanej w stylu vintage lub klasycznej Sali Romeo, której wnętrze zadowoli zwolenników barokowych i pałacowych wnętrz.

Gospoda Pod Kogutem  Tychy - działamy też na terenie Katowic
Garnish Food&Wine  Kraków - działamy też na terenie Katowic
Garnish Food&Wine Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Kraków - działamy też na terenie Katowic

Restauracja Garnish Food&Wine to miejsce stworzone na długie godziny rozmów w gronie najbliższych i przyjaciół. W akompaniamencie wybornego wina, deski serów lub wspaniałego tatara każde spotkanie będzie powodem, dla którego wrócicie tu ponownie!