Zespoły Muzyczne na Wesele Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Jak wyszczuplić sylwetkę przed ślubem?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Sukienki na wesele - modne fasony
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Zespoły Muzyczne na Wesele

Uwielbiacie muzykę na żywo? Cenicie sobie mnogość instrumentów? Poszukajcie najlepszego zespołu muzycznego na wesele! Tylko najlepsza muzyka weselna oraz ludzie, którzy poprowadzą Wasze przyjęcie. Biesiada, zespół weselny, a może kwartet smyczkowy? Każda para znajdzie coś, co będzie odpowiednie dla niej samej oraz dla gości weselnych.

szukaj dodaj firmę

Zespół weselny Melodico Duo Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane

Wymarzona muzyka na każdą okazję. Złote przeboje, piosenki polskie i zagraniczne.

[więcej]
Zasięg działalności: Kraków, małopolskie

Zespół weselny KODeks - 100% NA ŻYWO

Szukasz profesjonalnego zespołu, który zagra dla Ciebie na przyjęciu weselnym, bankiecie, dancingu, lub innej imprezie? Masz dość "weselnych udawaczy", którzy za słoną zapłatę puszczą Ci podkład z dyskietki? Dobrze trafiłeś!!! Wieloletnie doświadczenie i wysokie umiejętności muzyków są gwarancją Twojego zadowolenia! Zespół KODeks tworzą: -> Justyna - wokal, przeszkadzajki, -> Andrzej - instrumenty klawiszowe, wokal, -> Stanley - gitary, wokal, -> Wojtek - instrumeny perkusyjne, -> Andre - gitara basowa. Gramy WYŁĄCZNIE NA ŻYWO, dlatego w zespole mamy pięć osób, a nie dwie. Posłuchaj NAGRAŃ Z IMPREZ na naszej stronie internetowej.

[więcej]
Zasięg działalności: Częstochowa, śląskie

Zespół weselny PROCEK SILESIAN BAND

Profesjonalny zespół muzyczny,zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!U nas muzyka nie zna granic - skład 3 osobowy,klawisze - perkusja - wokalistka!Na życzenie skład możemy rozszerzyć! Wieloletnie doświadczenie zagwarantuje Państwu jakość na najwyższym poziomie. Gramy repertuar z całego świata od pop do jazzu,na weselach prowadzimy wiele konkursów zabaw itp.Do naszego składu zapraszamy tylko najlepszych muzyków wg Państwa życzeń skład można rozszerzyć np o gitarzystów itp. W celu omówienia szczegółów preferujemy spotkania w naszym studiu muzycznym! ZAPRASZAMY!

[więcej]
Zasięg działalności: Katowice, śląskie
Reklama

Zespół weselny APOKALIPSA Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane

Oferujemy profesjonalną obsługę muzyczną imprez w pełnym zakresie. W repertuarze gorlickiego zespołu Apokalipsa znajdziecie największe przeboje światowej oraz rodzimej muzyki rozrywkowej.

[więcej]
Zasięg działalności: Gorlice, małopolskie

Zespół weselny KOMPANIA 100% LIVE BAND

Kompania Cover Band to zespół gwarantujący obsługę muzyczną wesel zawsze na najwyższym poziomie i 100% live! W zespole gra do 7 muzyków z ponad 15 letnim doświadczeniem scenicznym, co pozwala na znakomite i stylowe odzwierciedlenie utworów w wielu różnych gatunkach muzycznych, od jazzu do rocka. WYBIERAJĄC NASZ COVER- BAND MAJĄ PAŃSTWO PEWNOŚĆ PEŁNEGO PROFESJONALIZMU, BEZSTRESOWEJ ZABAWY I ZADOWOLENIA GOŚCI Z RÓŻNYCH GRUP WIEKOWYCH!

[więcej]
Zasięg działalności: Warszawa, mazowieckie

Zespół weselny Wehikuł Wesela, Imprezy dla dzieci

Gramy i śpiewamy tak, że nogi same rwą się do tańca, a na twarzach tancerzy pojawia się uśmiech! Chcielibyśmy zaspokoić potrzeby gości, którzy oczekują niskiej ceny (co gwarantuje zespół grający na instrumentach klawiszowych-elektronicznych) i jednocześnie wysokiego poziomu usług. Jako zespół z dużym doświadczeniem dobieramy repertuar do potrzeb klienta, co zyskuje aprobatę gości. Oferujemy nie tylko profesjonalne wykonanie utworów, ale również wspólne śpiewanie z gośćmi przy stołach, gry, konkursy i zabawy. Zespół oprócz oprawy muzycznej wesel i zabaw tanecznych specjalizuje się w festynach dla dzieci i całych rodzin.

[więcej]
Zasięg działalności: Leszno, wielkopolskie

Zespół weselny EFEKT Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane

20 lat w branży mówi chyba wszystko. Dobra zabawa i zadowolenie klienta to nasz priorytet ! Trzyosobowy skład i przystępne ceny :)

[więcej]
Zasięg działalności: Święciechowa, wielkopolskie
Reklama

Zespół weselny Styl

Zespół Styl To czteroosobowa grupa pracowitych, uzdolnionych i oddanych muzyce młodych ludzi zespół posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne. repertuar zespołu jest bardzo bogaty, znajdują się w nim zarówno najnowsze przebije, jak i piosenki tradycyjne, biesiadne,skoczne i wesołe. Atutem zespołu jest umiejętność dostosowania się do oczekiwań klijętów zarówno w sferze muzycznej jak i prowadzenia danej imprezy. Na życzenie po wcześniejszym uzgodnieniu prowadzone są różne zabawy integrujące gości np. gra na żywo między stołami na tradycyjnych instrumentach, jak ;akordeon,gitara,tamburyn. Zespół posiada wysokiej klasy nagłośnienie estradowe.

[więcej]
Zasięg działalności: Sokołów Podlaski, mazowieckie

Zespół weselny KAKTUS

Zespół oferuje obsługę muzyczną wraz z prowadzeniem wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Trzyosobowy skład z wokalistką. Bogaty repertuar - muzyka dla każdego. Wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie.

[więcej]
Zasięg działalności: Lublin, lubelskie

Zespół weselny Walter Band

Profesjonalny zespoł muzyczny z wokalistka,zagra na każdej imprezie okolicznościowej (bale,studniówki,wesela,bankiety,plenery,festyny,etc.).Gwarantujemy znakomita oprawę muzyczna.Długoletnie doświadczenie zawodowe jako muzycy w kraju i za granica.Uwaga!!!Mozliwosc bejrzenia i posluchania zespolu na zywo.Zapraszamy

[więcej]
Zasięg działalności: Świdnica, dolnośląskie

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

weselicho.net na facebook
weselicho.net na twitter
weselicho.net na google+
rss weselicho.net

Zespoły Muzyczne na Wesele w mieście:

Aleksandrów Kujawski, Otwock, Warszawa, Częstochowa, Katowice, Bytom, Kraków, Wieliczka, Łódź, Piotrków Trybunalski,

Tagi:

Zespół muzyczny na wesele, zespoły weselne. Kapela na wesela, orkiestra weselna, muzyka weselna