Zespoły Muzyczne na Wesele Łódź Wesele i Ślub z weselicho.net

Zespoły Muzyczne na Wesele Łódź

Uwielbiacie muzykę na żywo? Cenicie sobie mnogość instrumentów? Poszukajcie najlepszego zespołu muzycznego na wesele z Łodzi i okolicy! Tylko najlepsza muzyka weselna oraz ludzie, którzy poprowadzą Wasze przyjęcie. Biesiada, zespół weselny, a może kwartet smyczkowy? Każda para znajdzie coś, co będzie odpowiednie dla niej samej oraz dla gości weselnych.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Zespół ProjectBand Staszów, Tarnobrzeg  Tarnobrzeg - działamy też na terenie Łodzi
Zespół ProjectBand Staszów, Tarnobrzeg Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Tarnobrzeg - działamy też na terenie Łodzi

Zespół Muzyczny ProjectBand na wesele, bankiet, plener. Warszawa, Kielce, Tarnobrzeg, Sandomierz, cała Polska.

Zespół AMD 6-cio osobowy 100% na żywo  Kraków - działamy też na terenie Łodzi
Zespół AMD 6-cio osobowy 100% na żywo
Kraków - działamy też na terenie Łodzi

Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym w składzie 6-cio osobowym GRAMY 100% LIVE (perkusja akustyczna, gitara basowa, gitara elektryczna, skrzypce, akordeon guzikowy, klawisze, saksofon, 3 Vokale męskie, 1 Vokal żeński)

zespół PRIMO na wesela  Warszawa - działamy też na terenie Łodzi
zespół PRIMO na wesela
Warszawa - działamy też na terenie Łodzi

Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną przyjęcia, prowadzenie imprezy,bogatego instrumentarium oraz różnorodnego repertuaru ponad 1000 utworów To nie tuzinkowy zespół w którym kobieta szokuje solówkami na gitarze a saksofonista improwizuje na miarę światowych jazzmanów oraz 4-wokale to nasze atuty.

Reklama
Take Cover! WOLNE TERMINY NA 2024  Katowice - działamy też na terenie Łodzi
Take Cover! WOLNE TERMINY NA 2024 Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Katowice - działamy też na terenie Łodzi

Zespół Take Cover! powstał z pasji do muzyki oraz dobrej zabawy.

Gramy w 100% na żywo w 6-cioosobowym składzie. Nasz bogaty repertuar zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Na życzenie zespół może zostać powiększony o saksofon do składu 7 osobowego. Żadnych podkładów i dyskietek.

Zespół Muzyczny TROLL  Warszawa - działamy też na terenie Łodzi
Zespół Muzyczny TROLL
Warszawa - działamy też na terenie Łodzi

Zespół TROLL to 4-osobowa grupa wokalno-instrumentalna, która oferuje Państwu najlepszą oprawę muzyczną na wesele, jak również inne imprezy okolicznościowe. Zapewniamy bogaty, różnorodny repertuar z damsko-męskim wokalem (3 osoby śpiewające) wzbogacony profesjonalną konferansjerką oraz szeroką gamą zabaw i konkursów z udziałem gości.

Zespół PoTrzebni Band na żywo!  Trzebnica - działamy też na terenie Łodzi
Zespół PoTrzebni Band na żywo! Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Trzebnica - działamy też na terenie Łodzi

PoTrzebni Band to idealny zespół na wesela, prywatne przyjęcia, rodzinne imprezy i imprezy firmowe, który spełni Twoje wszystkie muzyczne oczekiwania. Oferujemy repertuar pełen największych hitów, które Ty i Twoi goście kochacie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o nas.

Coverband ASPIRA - zespół weselny LIVE!  Kępno - działamy też na terenie Łodzi
Coverband ASPIRA - zespół weselny LIVE!
Kępno - działamy też na terenie Łodzi

Zespół muzyczny ASPIRA to 6-osobowy coverband na Twoje wesele! Wykonujemy muzykę z gatunków disco, pop, rock, grający polskie i zagraniczne hity weselne i imprezowe. Gramy na żywo, a w składzie zespołu znajdziesz: Ania - wokal damski, trąbka, przeszkadzajki Ania - wokal damski, saksofon, flet Piotrek - wokal męski, klawisze, prowadzenie imprezy Rafał - gitara elektryczna, chórki Mateusz - bas, chórki Michał - perkusja, sampler Gramy w całej Polsce, ale główne regiony to: Wrocław, Opole, Kalisz

Reklama
Zespół M&M Band   Kraków - działamy też na terenie Łodzi
Zespół M&M Band Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Kraków - działamy też na terenie Łodzi

Nasza pasja-Wasze zadowolenie!! Profesjonalna obsługa WESEL od A do Z. M&M tworzy grupa zawodowych muzyków którzy od ponad 20lat są na rynku.

Wypożyczanie fortepianów - Pianina Fortepiany Service  Łodygowice - działamy też na terenie Łodzi
Wypożyczanie fortepianów - Pianina Fortepiany Service
Łodygowice - działamy też na terenie Łodzi

Wyobraź sobie... teraz na Twoim ślubie i weselu zamiast zwykłej orkiestry, może zagrać fortepian! Moja firma zajmuje się wypożyczaniem profesjonalnych koncertowych fortepiany na śluby i wesela. Do dyspozycji oddajemy trzy fortepiany Steinway & Sons modele A, B i C, fortepian Blüthner.

Zespół Muzyczny BLUE style  Goszczyn - działamy też na terenie Łodzi
Zespół Muzyczny BLUE style Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Goszczyn - działamy też na terenie Łodzi

Jesteśmy zespołem wykonującym repertuar na WESELA,BALE SYLWESTROWE,PRYWATKI,DANCINGI i wszelkie imprezy okolicznościowe gdzie dobra muzyka jest niezastąpiona .Wykonujemy repertuar na życzenie zleceniodawcy,prowadzimy także wszelkie zabawy okolicznościowe np:OCZEPINY.Za nami jest już 15 lat pracy na rynku muzycznym,posiadamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie.Jeśli szukasz zespołu z którym jest zabawa gwarantowana to napisz do nas