O mnie się nie martw - tekst piosenki
Parlando:
Zgoda, możemy się rozstać, choćby zaraz,
Nie będę cię kurczowo trzymała za rękaw, nie, nie, nie bój się
Możesz sobie iść, kiedy chcesz, dokąd chcesz i z kim chcesz.
I nie rób takiej żałosnej miny.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ref. O mnie się nie martw, o mnie się nie martw
Ja sobie rade dam!
Jesteś, to jesteś, a jak cię nie ma
To też nie wielki kram.
Jeśli chcesz wiedzieć, same zmartwienia.
Tylko przez ciebie mam.
O mnie zapomnij, o mnie się nie martw,
Ja sobie radę dam.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Kiedy ochotę miałam na kino,
Tyś miał na lody nastrój,
Chciałam, by razem czas nam upłynął,
Ale tyś cenił czas swój.
Zawsze lubiłam stare piosenki,
Ale ty wolałeś big-beat!
Wszystko się zmienia, teraz te dźwięki,
Humor poprawią w mig mi!
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Pójdę do kina z Jankiem lub Witkiem,
Z Jankiem zatańczę twista.
Janek ma także oczy niebieskie,
Skoczę więc z nim na przystań.
Maciek zaprosi mnie do teatru,
Wojtek na rurki z kremem,
Więc za mną oczu już nie wypatruj,
I mnie już dłużej nie męcz!
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ref. O mnie się nie martw, o mnie się nie martw - ja sobie rade dam!
Jesteś, to jesteś, a jak cię nie ma, to też nie wielki kram.
Jeśli chcesz wiedzieć, zmartwień bez liku, tylko przez ciebie mam,
Jak sobie radę dasz, niewdzięczniku, kiedy zostaniesz sam?