Atrakcje weselne - pokaz sztuczek piłkarskich Wesele i Ślub z weselicho.net

Atrakcje weselne - pokaz sztuczek piłkarskich

Atrakcje weselne - pokaz sztuczek piłkarskich

Wesele inne niż wszystkie marzy się bardzo wielu Młodym Parom. Zwykle jednak nie jest to proste zadanie, gdyż chcemy jednocześnie trzymać się przynajmniej w pewnym stopniu tradycji, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Oczywiście nie trzeba wszystkiego wywracać do góry nogami, ale można wprowadzać pewne urozmaicenia, które sprawią, że nasze wesele będzie bardziej atrakcyjne i wyjątkowe.

Najprostszą drogą jest wybranie atrakcji, które tematycznie będą związane na przykład z zainteresowaniami pary młodej lub jednego z nowożeńców. Wśród wielu atrakcji weselnych, które dziś znajdziemy w branży weselnej, znajdziemy dziś pomysły bardziej lub mniej szalone. Piłkarskie wesele? Nic prostszego.

Jak wygląda pokaz piłkarski na weselu?

Takie atrakcje to dziś na wielu weselach norma. I to w nie byle jakim wykonaniu. Może być to fantastyczny element dla piłkarskiego wesela pasjonatów tego sportu, ale również samodzielnie atrakcja taka urozmaici bardzo wszystkim weselną zabawę.

W trakcie trwania wesela Football Freestyler tworzy klimatyczne i doskonale zaaranżowane pokazy, w trakcie których wykonywane są w rytm muzyki (często weselnej) piłkarskie sztuczki i ewolucje z piłką. Nie brakuje elementów tańca i humoru. Bez wątpienia jakość takiego pokazu ma olbrzymie znaczenie. Jak wszystko na weselu, powinien on być dopięty na ostatni guzik. Nie powinien go wykonywać zawodnik z niższej półki, któremu zdarzają się jeszcze wpadki, ponieważ cała koncepcja może zostać rozsypana. To zatem misja dla prawdziwych fachowców i zawodowców, którzy sztuczki piłkarskie wykonują od lat.

Jednym z polskich zawodników, którzy doskonale odnajdują się w takiej roli jest Dawid Krzyżowski.

Dla kogo pokazy Football Freestyle na weselu?

Takie pokazy są często sposobem na zaaranżowanie miłej niespodzianki na przykład dla Pana Młodego, który jest fanem piłki nożnej lub grał w piłkę przez lata. Zdarza się również, że małżeństwo dzięki piłce nożnej się poznało i to dla nich element obowiązkowy na weselu. To też często atrakcyjne rozwiązanie w sytuacji, gdy na weselu będzie sporo dzieci. Te zwykle żywo interesują się piłką nożną, a możliwość obejrzenia i wzięcia udziału w tego typu show na pewno jeszcze bardziej umili im czas. – mówi Dawid.

Kim jest Dawid Krzyżowski?

To Mistrz Polski, finalista mistrzostw świata w Brazylii. Od ponad 10 lat czołowy zawodnik w Europie i na Świecie. Jego występy zdobyły uznanie w ponad 20 krajach świata m.in. Indiach, Japonii, Wielkiej Brytanii, Hiszpani. To jeden z najlepszych zawodników w swojej klasie, który z pewnością zaskoczy wieloma sztuczkami wysokich lotów i urozmaici zabawę weselną. Od lat występuje na weselach, dając wszystkim gościom i parze młodej prawdziwe show.

Na poniższym filmie doskonale widać jak prezentują się takie pokazy w praktyce na przyjęciach weselnych:


Zobacz więcej na temat sztuczek piłkarskich: http://kojakfree.com

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.67 na 3 głosów
~Kaśka222 - Całkiem ciekawy pomysł na urozmaicenie wesela.
2018-12-09 10:39:32

Czytaj również

Trendy w organizacji wesel w 2019 roku
Trendy w organizacji wesel w 2019 roku
Dekoracje sali weselnej i samochodu do ślubu
Dekoracje sali weselnej i samochodu do ślubu
Ślub zimą czy latem? Zalety i wady obu terminów.
Ślub zimą czy latem? Zalety i wady obu terminów.
Reklama: