Ciesz się pełnymi i pięknymi ustami Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Ciesz się pełnymi i pięknymi ustami

Ciesz się pełnymi i pięknymi ustami
Średnio 4.50 na 2 głosów

Odpowiednio umalowane usta potrafią nadać twarzy zupełnie nowego wyglądu. Niestety, nie każda kobieta może cieszyć się dużymi, pełnymi ustami jak u wielu modelek makijażowych. Jest jednak wiele sposobów, aby prezentowały się one lepiej. Czasem wystarczy odpowiednia pomadka, czasem odrobina pielęgnacji i możesz cieszyć się miękkimi, pięknymi ustami.

  1. Pielęgnacja, która przynosi efekty
  2. Odpowiednie kosmetyki
  3. Wizyta u specjalisty

Pielęgnacja, która przynosi efekty

Zadbane usta to nie tylko kształt i wielkość. Na poprawę ich wyglądu składa się też to, czy nie są spierzchnięte i mało elastyczne. Aby cieszyć się aksamitnie miękkimi ustami, możesz wykonywać delikatny peeling lub masaż dziecięcą szczoteczką do zębów. Takie zabiegi poprawiają ukrwienie, dzięki czemu usta naturalnie wydają się czerwieńsze i stają się bardziej sprężyste. Na nawilżenie może pomóc najzwyklejsza maść z witaminą A oraz specjalne pomadki lub błyszczyki do ust. Dzięki nim pożegnasz się ze spierzchniętymi ustami. Jeśli masz problem z opadaniem kącików, wystarczy praktykować codziennie proste ćwiczenie. Jeśli będziesz lekko unosić kąciki sześć razy dziennie, twoje usta zaczną uzyskiwać pożądany kształt. Kiedy masz zadbane usta, zwykła pomadka wygląda jak najkosztowniejsza na świecie szminka.

Odpowiednie kosmetyki

Czasami jest tak, że usta mają trochę nieregularny kształt. Jeśli cię to dotyczy i boisz się to podkreślać, zrezygnuj z wyrazistych szminek. Będą one przykuwać tylko uwagę. Jeśli lubisz naturalny wygląd, możesz wypróbować różne błyszczyki. Nadadzą one twoim ustom pięknego blasku, jednak nie będą w nachalny sposób przyciągać do nich uwagi. Jeżeli jednak błyszczyki to nie twoja bajka (lub chcesz trochę bardziej wyrównać kształt ust) możesz skorzystać z konturówki oraz pomadki. Aby uzyskać optyczny efekt powiększenia, konturówka powinna być w delikatnie jaśniejszym niż szminka kolorze, jednak pozostawać cały czas w tym samym odcieniu. Różnica musi być niewielka, aby nie uzyskać przerysowanego efektu. Jeśli nie lubisz błysku, być może zainteresują cię produkty z linii golden rose velvet matte.

Wizyta u specjalisty

Jeżeli domowe metody są dla ciebie zbyt wymagające lub po prostu chciałabyś, aby twoim wyglądem zajął się profesjonalista, możesz wybrać się do salonu kosmetycznego. Pracujące tam osoby, poza popularnym wstrzyknięciem kwasu hialuronowego, który może zmienić kształt ust, oferują różnego rodzaju maski i peelingi. Dzięki nim twoje usta będą miękkie i sprężyste. Istnieją też metody, które delikatnie powiększają usta bez konieczności operacji plastycznej. Po takich zabiegach będziesz mogła cieszyć się każdym odcieniem z linii golden rose velvet matte, bez obaw o kształt swoich ust.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: