Czym jechać do ślubu w 2017? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Czym jechać do ślubu w 2017?

Czym jechać do ślubu w 2017?
Średnio 4.17 na 6 głosów

Ślub i wesele to jedne z takich uroczystości, które zostają w pamięci samych zainteresowanych przez całe życie. W dniu ślubu wszystkie oczy zwrócone są na parę młodą, dlatego powinna się ona możliwie jak najlepiej prezentować. Ale nie tylko sukienka i garnitur są ważne. Tak naprawdę liczy się każdy szczegół, jak wystrój sali weselnej, grana w tle muzyka, a nawet samochód jaki zawiezie parę młodą wprost na ślubny kobierzec.

Jaki samochód wybrać?

I tu pojawia się problem, który niejednym spędza sen z powiek. Niestety nikt nie doradzi Ci jaki model pojazdu będzie dla Was najodpowiedniejszy, możesz jednak zasugerować się nieco tym, jakie samochody wybierane są przez młode pary w ostatnim czasie. A te równie często wybierają białego mercedesa na ślub, co i oryginalnego kabrioleta. Nowoczesny samochód czy zabytkowe auto w stylu retro? Akurat ta decyzja należy tylko i wyłącznie do Was.

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś a ślub tuż tuż to może dobrym pomysłem będzie poproszenie bliskich o pomoc. Oni wskażą Ci wszystkie za i przeciw w przypadku wyboru wskazanych przez Ciebie modeli, co może okazać się bardzo przydatne. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby umówić się na jazdę próbną wybranym pojazdem i podczas niej zadecydować, czy chcemy właśnie nim jechać ze swoją drugą połówką do ślubu.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór auta ślubnego nie należy do najłatwiejszych, choć na rynku bez większego problemu znaleźć można wypożyczalnie i profesjonalne firmy, których zadaniem jest spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów w tym zakresie. Zupełnie nie masz pomysłu? Znajdź go! Setki ciekawych inspiracji pojawia się na stronach internetowych o tematyce ślubnej. Wybierz się na targi ślubne, gdzie będziesz mógł nieco dowiedzieć się o danym pojeździe, a także zobaczyć go na żywo.

Zastanów się czego oczekujesz od swojego ślubnego samochodu. Pamiętaj, że wybrany pojazd musi wpisywać się w styl ślubu i wesela. Musi się do niego dopasować i tworzyć jedną spójną całość. Oczywistym jest, że pojazd musi pasować do ślubnej oprawy, a także wszystkich wybranych przez Was dodatków. Musisz zwrócić uwagę, czy dany model współgra z miejscem, w którym będzie odbywać się uroczystość weselna, a także czy będzie pasował do waszego ślubnego ubioru.

Jak widzisz wszystko jest ważne i na wiele drobnych elementów trzeba zwrócić uwagę. Nie zostawiaj więc wyboru samochodu ślubnego na ostatnią chwilę i zajmij się tym nieco wcześniej, aby nie dokładać sobie niepotrzebnego stresu.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane