Gdy organizacja wesela przeraża, czyli porady dla narzeczonych Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Gdy organizacja wesela przeraża, czyli porady dla narzeczonych

Gdy organizacja wesela przeraża, czyli porady dla narzeczonych
Średnio 4.67 na 3 głosów

Mniej-więcej na rok przed Tym Wielkim Dniem ruszają przygotowania do ślubu i wesela. Oczywiście są pary, które rozpoczynają je sporo wcześniej albo też znacznie później, jednak to przyjęta średnia. Podczas owych dwunastu miesięcy naprawdę sporo rzeczy jest do załatwienia, niemało spotkań trzeba odbyć, niemało umów podpisać, niemało zaliczek wpłacić. To dla pary narzeczonych z jednej strony piękny czas, bo przygotowujący do tak pięknego i ważnego wydarzenia w życiu, jednak nierzadko zdarzają się wówczas sytuacje stresowe.

By wszystko poszło bez zarzutu!

Aby sobie owego stresu uniknąć, przede wszystkim warto podejść do sprawy zadaniowo. Wszak organizacja wesela to po prostu spis tego, co należy zrobić. Zatem jeżeli para stworzy sobie odpowiedni (realny i rozsądny) plan wszelkich prac i obowiązków i będzie się go trzymała, na pewno uda jej się bez zbędnych nerwów dotrwać do dnia ślubu i wesela.

Harmonogram ślubny się przyda!

Organizacja wesela bez harmonogramu byłaby z pewnością niezmiernie trudna. Warto zatem stworzyć go sobie na klasycznej kartce papieru lub też w smartfonie (wielbiciele nowoczesności na pewno postawią na to drugie rozwiązanie), a potem się go trzymać. W owym harmonogramie zwykle spisuje się po prostu wszystkie sprawy do załatwienia, dzieląc je na te priorytetowe oraz takie, którymi spokojnie można się zająć w dalszej kolejności. To bardzo ułatwia życie narzeczonym!

Warto sprawić, by organizacja wesela nie była jedyne kwestią dwojga zakochanych ludzi. Byłoby świetne, gdyby Wasi bliscy (rodzina czy przyjaciele) też się zaangażowali, w ten sposób na pewno uda Wam się znacznie szybciej ze wszystkimi zadaniami uporać. Nie odrzucajcie zatem propozycji pomocy!

Nie zapominajcie o odpoczynku!

Nawet w przypadku, gdy organizacja wesela na dwieście osób spędza wam sen z powiek, nie możecie zapominać o sobie, wszak to Wy jesteście najważniejsi. Dlatego jeśli obowiązki nieco Was przytłoczyły, nie macie nawet czasu na sen ani porządny posiłek, koniecznie powinniście zdecydować się na profesjonalną pomoc wedding plannera lub przynajmniej członków rodziny czy znajomych/ Doradcy ślubni są w stanie odciążyć Was w bardzo wielu kwestiach ,mają głowy pełne interesujących pomysłów, niejedno przyjęcie już zorganizowani. Z nimi zatem organizacja wesela jest znacznie łatwiejsza. Pamiętajcie jednak o tym, że ich usługi nie są darmowe, trzeba za nie zapłacić.

Wasz wysiłek się opłaci!

Przekonacie się o tym, że w dniu Waszego ślubu i wesela wszystko będzie wspaniale, że będziecie cieszyć się cudownymi chwilami spędzonymi razem z bliskimi. Święto Waszej miłości okaże się wspaniałe!

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: