Gdzie warto pojechać w podróż poślubną? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Gdzie warto pojechać w podróż poślubną?

Gdzie warto pojechać w podróż poślubną?
Średnio 4.50 na 2 głosów

Podróż poślubna jest wyjątkowym wydarzeniem dla świeżo upieczonych małżonków, którzy podczas niej mogą odpocząć po często wielomiesięcznych przygotowaniach do przyjęcia weselnego. Warto zatem wybrać miejsce, które obojgu pozwoli wypocząć. Gdzie warto pojechać w podróż poślubną?

Zanim wybierzecie kierunek swojej podróży, powinniście wspólnie ustalić jak powinna ona wyglądać. Podróż poślubna kojarzy nam się z błogim lenistwem i całymi dniami spędzanymi na plażowaniu i relaksie. W wielu przypadkach to będzie najbardziej oczekiwany scenariusz podróży. Powinniśmy jednak pamiętać, że jeżeli jesteśmy na co dzień aktywnymi osobami, lubimy sport i adrenalinę, podczas tak zorganizowanych wakacji możemy się nudzić i zamiast się zrelaksować, wrócimy z poczuciem niedosytu. Dlatego najpierw powinniśmy ustalić, czy chcemy spędzać czas aktywnie sportowo, czy może wolelibyśmy pozwiedzać nowe zakątki świata lub polenić się na plaży.

Następnie powinniśmy ustalić budżet, który możemy na tą podróż przeznaczyć oraz zastanowić się, czy wolimy zorganizować ją samodzielnie, czy będzie dla nas lepiej, jeżeli skorzystamy z usług biura podróży. W przypadku podróży poślubnej warto wybrać tą druga opcję, aby nie dokładać sobie podczas organizacji ślubu i przyjęcia weselnego dodatkowo konieczności planowania naszych wymarzonych wakacji. Warto wcześniej opłacić taką podróż lub odłożyć potrzebne pieniądze. Jeżeli w naszym budżecie brakuje środków na ten cel, możemy sprawdzić pożyczki pozabankowe w proficredit.pl. Najczęściej można spłacać je w ratach, dzięki czemu nie będą dla nas dużym, jednorazowym obciążeniem w przyszłości. Ponadto pożyczki pozabankowe zwykle cechują się niższymi wymaganiami formalnymi niż kredyty, dzięki czemu są łatwiej dostępne.

Jeżeli już określiliśmy, jaka podróż będzie dla nas najlepsza i jaki budżet możemy na nią przeznaczyć, musimy wybrać konkretne miejsce.

  • Dla par z ograniczonym budżetem

Mając nieduży budżet również możemy spędzić wyjątkowo czas podczas podróży poślubnej. W takiej sytuacji najlepiej wybrać malownicze miejsce w Polsce. Możemy wyjechać na Mazury, gdzie na pewno będziemy mogli wypocząć ciesząc się ciszą i spokojem lub w Tatry czy Bieszczady, jeżeli lubimy spacery po górskich szlakach. Jeżeli zależy nam na zagranicznej wyprawie warto wziąć pod uwagę podróż do Chorwacji czy nad Balaton, gdzie będziemy mogli nocować na polach kempingowych a dostać tam możemy się własnym samochodem.

  • Dla par z większym budżetem

Osoby, które nie muszą planować swojej podróży poślubnej po kosztach, mogą pozwolić sobie na różne atrakcje i kierunki. Na pewno niezwykłych wrażeń dostarczy nam podróż do Afryki, gdzie możemy wziąć udział w safari, wypoczynek na Malediwach, gdzie możemy mieszkać w domkach na morzu czy podróż po USA. Jeżeli chcemy wypoczywać plażując, znajdziemy mnóstwo ofert, od wypoczynku w popularnej ostatnio Grecji po Hawaje, Seszele czy inne egzotyczne wyspy.

Szybka pożyczka tu i teraz? Mamy dla Ciebie nawet do 25 000 złotych - Profi Credit

Udostępnij:

Komentarze

~Koralina - Ja na swoją podróż poślubną wybrałam Hotel Zamek Ryn. Nocleg w przecudownym klimatycznym hotelu i tydzień na Mazurach to było coś co na zawsze zapamiętam.
2019-10-02 15:55:17

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane