Podróż poślubna - wyrusz w rejs ku wspólnemu życiu! Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Podróż poślubna - wyrusz w rejs ku wspólnemu życiu!

Podróż poślubna - wyrusz w rejs ku wspólnemu życiu!
Średnio 4.67 na 3 głosów

Świeżo zaślubiona para rozpoczyna miesiąc miodowy, który stanowi przedsmak ich przyszłego, słodkiego życia. Chcą, aby ten czas był wyjątkowy – tak jak osoba, której ślubowali wieczne uczucie. O tym, dlaczego rejsy jachtem to wspaniały pomysł na ciekawą podróż poślubną, opowie nam jeden z pracowników serwisu Rejsomat.pl, w którym możemy wybrać rejsy do jednego z wielu pięknych zakątków świata.

Rejsy w poszukiwaniu wyjątkowych wrażeń

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że podróż poślubna w formie rejsu nie jest wyborem przypadkowym. Zakochani starannie dobierają miejsce, gdzie spędzą swoją pierwszą podróż już jako małżeństwo. Dlatego w naszym serwisie udostępniamy jedynie oferty sprawdzonych armatorów, co do których rzetelności sami mamy całkowitą pewność – informuje przedstawiciel portalu Rejsomat.pl.

Jego słowa w pełni potwierdzają propozycje rejsów dostępnych na stronie, oferowanych przez doświadczonych przewoźników, od wielu lat pływających po morzach i oceanach na całym świecie. Możliwe kierunki morskich podróży to miejsca znane ze swojego unikatowego piękna. Kto z nas nie marzył o wizycie na rajskich, egzotycznych Karaibach, gdzie białe plaże są obmywane błękitną woda oceanu? A może śniło nam się kolorowe Maroko, w którym mieszają się wpływu kultury europejskiej i afrykańskiej? Dla osób preferujących nieco bliższe tereny pozostają rejsy w Chorwacja, Grecji, we Włoszech czy Hiszpanii i wiele innych malowniczych, a przy tym romantycznych scenerii.

Dużo miejsca w kabinie, za to brak miejsca na nudę

W podróży poślubnej chcemy czuć się wyjątkowo, dlatego oczekujemy zakwaterowania najwyższej klasy. W serwisie Rejsomat możemy zobaczyć zdjęcia jachtów, jakimi będziemy podróżować. Cechują się one przede wszystkim przestronnymi, a przy tym kompleksowo wyposażonymi kabinami – niektóre z nich są wręcz luksusowe. Dzięki temu rejsy to prawdziwa przyjemność bez troski o odpowiednią ilość przestrzeni.

- Z relacji wielu osób, które skorzystały z naszej oferty, jasno wynika, że rejs był dla nich czasem świetnej rozrywki, co pozwoliło im jeszcze bardziej umocnić ich relację – dodaje przedstawiciel Rejsomat.pl. Rejsy odbywają się po terenach, które zapewniają dostęp nie tylko do pięknych widoków, ale również wielu atrakcji. Zaletą podróżowania jachtem jest to, że w trakcie dnia można organizować wycieczki na lądzie, nocą zaś podziwiać gwiazdy na pełnym morzu, a rankiem – piękno wschodzącego słońca. Nie ma chyba lepszego sposobu na to, by romantyczne chwile połączyć z wieloma przygodami.

Rejsy – odkryj to, co niedostępne od strony lądu

Rejsy jako podróż poślubna pozwalają odkrywać miejsca, których nie można zwiedzić drogą lądową. Dzięki temu uczestnicy wyprawy podróżują w prawdziwie dziewicze zakątki, gdzie nie dociera masowa turystyka. Tworzy to intymną atmosferę, która sprzyja poczuciu bliskości. Rejsy na Karaiby to okazja do zażywania kąpieli w miejscu znanym jedynie garstce ludzi na świecie. Z kolei rejsy do Maroko pozwolą w krótkim czasie odkryć największe perły tego kraju – od Agadiru przez Casablankę po Rabat. Wspaniały odpoczynek i niezapomniane widoki czekają również tych, którzy wybiorą rejsy po Hiszpanii. Sami zdecydujecie, które z wysp – Majorka, Minorka, a może Ibiza – najbardziej przypadła Wam do gustu.

Sprawdź dostępne kierunki rejsów: https://www.rejsomat.pl/rejsy

Tak wiele do zobaczenia i do przeżycia

Rejsy pozwalają na podróże w stylu slow. Dzięki relaksującej atmosferze i nieśpiesznemu tempu dokładnie poznacie kulturę i sekrety danego kraju. Intensywne, zapadające w pamięci przeżycia są najlepszym startem dla Waszego bycia we dwójkę. Rejsy to najlepsza okazja do celebrowania każdego dnia razem – tak, jakby miesiąc miodowy trwał wiecznie.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: