ILE KOSZTUJE ŚLUB NA BALI? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

ILE KOSZTUJE ŚLUB NA BALI?

ILE KOSZTUJE ŚLUB NA BALI?
Średnio 4.50 na 2 głosów

Marzycie o tym, by powiedzieć sobie ‘TAK’ w egzotycznej scenerii? Oczarowała Was wyspa Bali i to właśnie tutaj chcecie odbyć tę najważniejszą dla Was podróż? W DreamGo.pl zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu na Bali, jak i ceremonią ślubną.

Zastanawiacie się jaki jest koszt podróży na Bali i organizacji ślubu na tej pięknej wyspie? Ile kosztuje ślub cywilny, a ile kościelny? Nie wiecie, jaki jest koszt wszystkich dokumentów, które należy dostarczyć oraz kiedy rezerwować termin ślubu na Bali i rozpocząć kompletowanie dokumentów? Na wszystkie te pytania odpowiada Magda z DreamGo.

ILE KOSZTUJE ŚLUB CYWILNY NA BALI?

Cena za ślub na Bali uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Podróż na Bali można odbywać we dwójkę, możecie zabierać ze sobą świadków lub nawet całe swoje rodziny. Podróż na Bali i ślub na Bali w okresie wakacyjnym, czy sylwestrowym będzie droższa, niż podróż podczas wiosny, czy jesieni. Standard zakwaterowania również warunkuje cenę podróży na Bali. Skupmy się więc na pakietach ślubnych. Sama ceremonia ślubu cywilnego na Bali to koszt około 7 000 złotych, a dokładniej wygląda to następująco. Ślub na plaży na Bali waha się w przedziałach 2 800 USD – 3 500 USD. Ślub na klifie kosztuje w okolicach 2 700 USD – 3 100 USD. Ślub pod wodospadem to koszt około 2 900 USD, a ślub w dżungli kosztuje około 3 300 USD.

ILE KOSZTUJE ŚLUB KOŚCIELNY NA BALI?

Koszt ślubu kościelnego zależy od wyboru kościoła. Istnieją trzy kościoły katolickie na Bali. W miejscowości Kuta, Nusa Dua oraz Dalung/Canggu. Koszt ślubu kościelnego to odpowiednio 3 150 USD za ślub w kościele w miejscowości Kuta, 2 950 USD za ślub w miejscowości Nusa Dua oraz 2 850 USD za ślub w kościele w miejscowości Dalung (Canggu). Istnieje możliwość prowadzenia ceremonii ślubnej podczas ślubu kościelnego przez polskiego księdza. Polski ksiądz na Bali nie mieszka, tylko na innej indonezyjskiej wyspie. Dlatego też konieczne jest pokrycie kosztów przelotu, transferów, zakwaterowania na Bali. Cena za ślub z polskim księdzem to 500 USD. Do tego należy doliczyć opłatę indywidualną za posługę księdza. Planując ślub na Bali lub ślub w innym, egzotycznym miejscu należy również pamiętać o dokumentach, które trzeba przygotować.

ŚLUB NA BALI - DOKUMENTY

Jeśli chodzi dokumenty z Urzędu Stanu Cywilnego to koszt około 120 złotych, następnie legalizacja dokumentów w Ministerstwie Spraw Zagranicznych to około 104 złote. Kolejną sprawą jest tłumaczenie dokumentów na język indonezyjski, który wyniesie około 1 330 złotych. Poświadczenie dokumentów w Ambasadzie Indonezji wyniesie około 380 złotych. Poświadczenie notarialne paszportów – 30 złotych.

ŚLUB NA BALI I PODRÓŻ POŚLUBNA NA BALI JAKI KOSZT

Podsumowując, cena zorganizowania kompleksowej podróży na Bali dla 2 osób (Para Młoda) na 7 nocy wraz z ceremonią ślubną, zaczyna się od 10 000 zł za osobę przy uwzględnieniu klimatycznego hotelu 3*, od około 12 000 zł za osobę przy uwzględnieniu hotelu 4* oraz minimum 13 000 zł za osobę uwzględniając hotel 5*. Do tego należy doliczyć opłaty za dokumenty wymienione powyżej.

ŚLUB NA BALI – Z BIUREM PODRÓŻY, CZY NA WŁASNĄ RĘKĘ?

Pamiętajcie, że ślub dla wielu wiąże się ze stresem. Ilość dokumentów oraz rzeczy, o których trzeba pamiętać jest naprawdę spora. Jeśli więc chcecie wziąć ślub na Bali i nie martwić się o organizację, dokumenty i każdy element podróży, to powierzcie organizację ślubu specjalistom, którzy w profesjonalny sposób zorganizują ten wyjątkowy dzień oraz całą Waszą podróż na Bali.

Wolicie ten wyjątkowy dzień spędzić w Polsce w gronie najbliższych Wam osób? Sprawdźcie, jakie egzotyczne kierunki są najbardziej romantyczne na podróż poślubną https://dreamgo.pl/typ-podrozy-wypoczywaj/podroz-poslubna/

KIEDY REZERWOWAĆ TERMIN ŚLUBU NA BALI?

Wakacje na Bali, podczas których zamierzacie wziąć ślub najlepiej jest planować na 6 miesięcy w przód. Kompletowanie dokumentów należy rozpocząć na około 5 miesięcy przed ślubem. Należy pamiętać, że dokumenty wydane w Polsce, są ważne na Bali tylko przez 6 miesięcy. Jeśli rozpoczniecie kompletowanie dokumentów 5 miesięcy przed planowaną datą ślubu i z jakiegoś ważnego powodu ślub trzeba będzie przesunąć o kilka dni, to bez problemu będziemy mogli to zrobić.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane