Jak zorganizować wesele na Mazurach? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Jak zorganizować wesele na Mazurach?

Jak zorganizować wesele na Mazurach?
Średnio 4.50 na 2 głosów

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdej pary. Wspomina się je przez całe życie i choć bardzo często nie są w stu procentach idealne - bo zawsze zdarzają się drobne kłopoty, jak na przykład więdnące kwiaty czy sprzęt, który psuje się w ostatniej chwili - to mimo wszystko są piękne, bo są ich świętem, świętem ich miłości.

Jedyny taki dzień w życiu

Nie ma się więc co dziwić, że przygotowania do wymarzonego ślubu trwają bardzo długo i wymagają od państwa młodych mnóstwo wysiłku. Wiele osób decyduje się również na spełnienie swoich marzeń - takich jak choćby wesele na Mazurach czy ślub w urokliwym, drewnianym kościółku w samym sercu Zakopanego.

Zapewnia to rzecz jasna cudowne wspomnienia, jednak - niestety - nie każdy może sobie pozwolić na takie wydatki. Jeśli jednak posiada się wystarczające środki, warto jest zdecydować się na taki krok.

Postaw na Mazury

Z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszy się rozwiązanie, jakim jest wesele na Mazurach. Jest to region Polski, któremu nie sposób odmówić ogromnego uroku. Okoliczności przyrody są tam naprawdę przepiękne, zwłaszcza, jeśli ślub zorganizuje się latem. Jednakże Mazury mają wiele do zaoferowania również o innych porach roku.

Tak naprawdę pięknie jest tam przez cały rok - jesienią, gdy liście rumienią się na drzewach, okalając taflę wody soczystą czerwienią i pomarańczem, wiosną, gdy przyroda budzi się do życia, a nawet zimą, gdy wszystko przykryte jest delikatnym, białym puchem.

Wesele na Mazurach oferuje również gościom wiele atrakcji. Jakie? Możliwości jest mnóstwo. Rejsy żaglówkami to tylko jedna z propozycji, jednak zdecydowanie najciekawsza. Nie każdy bowiem ma na co dzień możliwość skorzystać z takiej możliwości, dzięki czemu przysparza ona jeszcze więcej frajdy.

Mazury to także niesamowite okoliczności przyrody. Nie należy o tym potencjale zapominać poszukując sali weselnej. Jeśli bowiem ceremonia ma się odbywać latem, warto pomyśleć o otwartej sali czy nawet specjalnym namiocie blisko samego brzegu jeziora.

Jest to ogromna atrakcja dla gości, gdyż w każdej chwili mogą się przewietrzyć, jednocześnie podziwiając zachwycające mazurskie krajobrazy.

Pomysł na wesele

Ostatnimi czasy bardzo modne są przyjęcia weselne w stylu rustykalnym - sale weselne wypełnione zielonymi roślinami, naturalnymi ozdobami (na przykład plecionkami z bawełnianego sznurka), eteryczna, koronkowa suknia panny młodej. Jest to styl posiadający z całą pewnością wiele uroku, jednakże nie każdy się w nim odnajduje.

Nie ma w tym absolutnie nic złego, zaś wesele nad jeziorem wcale nie musi być utrzymane w takiej konwencji. Bliskość natury nie oznacza, że należy zrezygnować z nowoczesnych, minimalistycznych dekoracji. Miejsce, jakim są Mazury, w żaden sposób nie powinno ograniczać wyobraźni pary młodej w kwestii stylistyki przyjęcia.

Wprost przeciwnie - wspomniane okoliczności przyrody sprawdzą się równie dobrze w połączeniu z ozdobami w stylu boho, jak i glamour. Nie należy ulegać tego typu stereotypom, jeśli nie jest to estetyka, która trafiałaby w gust pary młodej.

Jeżeli poszukujesz sali weselnej na Mazurach, to warto przejrzeć ofertę Hotelu St. Bruno znajdującą się na stronie - www.hotelstbruno.pl/przyjecia/wesela

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: