Nowy pomysł na suknię ślubną Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Nowy pomysł na suknię ślubną

Nowy pomysł na suknię ślubną
Średnio 5.00 na 2 głosów

W naszej tradycji funkcjonuje stereotyp, że suknie ślubne powinny być biała oznaczające niewinność i czystość Panny Młodej a najlepiej jeszcze gdyby ramiona były zasłonięte i suknia była niższa niż linia kolan. Oczywiście są zwolenniczki i takich stylizacji. Jednak dla Panien Młodych, którym brakuje w tym stroju trochę romantyzmu, dodatków i delikatnej pikanterii mamy kilka pomysłów.

Mamy bardzo duże możliwości w doborze sukni ślubnej, projektanci wyprzedzają się w pomysłach i kolorystyce materiałów. Mamy szeroka gamę dodatków, błyskotek, przypinek do dekoracji włosów i to wszystko tworzy obraz niepowtarzalny, nietuzinkowy naszej wymarzonej stylizacji ślubnej.

Ważne jest by wiedzieć jak chcemy by nasza suknia ślubna wyglądała ponieważ nie wszystkie dodatki będą nam później pasować, lub będzie tego wszystkiego za dużo. Warto to omówić jeszcze z innymi osobami.

Prawda jest bolesna trzeba przymierzyć kilka sukni by wybrać krój, kolor i dodatki do nas pasujące. Bywa tak, że w naszej wymarzonej, wyszukanej sukni będziemy wyglądać niezbyt korzystnie.

Patrzymy na modelki prezentujące suknie na galach ślubnych i też marzymy by wyglądać tak idealnie.

Jeśli już dobierzemy krój sukni, kolejnym punktem jest wybór koloru materiału. Panna Młoda o jasnej karnacji lub ciemnej będzie wyglądać w tej samej sukni całkowicie inaczej. Musimy dobrać kolor tak by nie wyglądać blado lub nie podkreślać kolorytu naszej cery.

Następnie by suknia nie była nudna do klasycznych sukien projektanci proponują satynowe paski w różnej kolorystyce, dodatki koronek, dodatków kwiatowych i tiulowych. I bardzo ciekawy pomysł inny kolor butów ślubnych.

Zaprezentujemy kilka propozycji stylizacji ślubnych.

autor: Marzena Witaszek

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane