Podsłuch w telefonie - chroń bliskich i swoją własność! Wesele i Ślub z weselicho.net

Podsłuch w telefonie - chroń bliskich i swoją własność!

Podsłuch w telefonie - chroń bliskich i swoją własność!

Jeżeli boisz się kradzieży drogiego aparatu telefonicznego lub obawiasz się o bezpieczeństwo swoich bliskich, możesz zdecydować się na zainstalowanie podsłuchu na telefon lub aplikacji szpiegowskiej z lokalizacją GPS. Jak to zrobić? Czy instalowanie programów szpiegowskich oraz podsłuchów jest zgodne z prawem?

  1. Czy podsłuch w telefonie jest legalny?
  2. Jak wybrać odpowiedni program szpiegowski?
  3. Gdzie szukać sprawdzonej aplikacji szpiegowskiej?

Czy podsłuch w telefonie jest legalny?

Instalacja podsłuchu lub aplikacji szpiegowskiej na własnym telefonie (na przykład w celu łatwiejszego odnalezienia go w razie kradzieży) jest całkowicie legalna. To samo dotyczy również zainstalowania programu szpiegowskiego na cudzym sprzęcie, jeżeli uzyskasz na to zgodę tej osoby. Przykładowo, jeżeli obawiasz się o bezpieczeństwo swojego dziecka i umówisz się z nim na zainstalowanie w jego telefonie aplikacji umożliwiającej śledzenie lokalizacji twojej pociechy, wszystko odbywa się w zgodzie z prawem. Podobnie jest, jeśli jesteś pracodawcą i z przyczyn związanych z charakterem wykonywanej pracy zawierasz z pracownikami umowę, że w służbowych aparatach wszystkie rozmowy będą rejestrowane. Pamiętaj, że instalacja aplikacji szpiegowskiej na aparacie osoby, która nie wyraziła na to zgody, jest nielegalne (poza bardzo wyjątkowymi sytuacjami, gdy istnieje uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa). Możesz również legalnie rejestrować wszystkie rozmowy, w których uczestniczysz, ale jedynie na własny użytek - pokazanie nagrań osobie trzeciej jest już niezgodne z prawem.

Jak wybrać odpowiedni program szpiegowski?

Wszystko zależy od celu, w jakim program szpiegowski ma być używany. Jeżeli potrzebujesz mieć dostęp do prowadzonych przez siebie rozmów, najlepiej zdecyduj się na podsłuch na telefon. Natomiast jeśli chciałbyś również znać aktualną lokalizację aparatu, najlepiej wybierz pełną aplikację szpiegowską, która oprócz podsłuchu posiada również funkcję GPS. Warto pamiętać, że instalacja takich programów jest możliwa wyłącznie w aparatach z systemem Android - na smartfonach iOS powyżej wersji 9.1 taka opcja jest zablokowana.

Gdzie szukać sprawdzonej aplikacji szpiegowskiej?

Jeżeli zależy ci, by aplikacja była niezawodna i niewykrywalna (na przykład przez złodzieja, który ukradnie twój telefon), powinieneś wybrać produkt sprawdzonej firmy. Dobry podsłuch w telefonie będzie działał bezproblemowo i zapewni ci pełne poczucie bezpieczeństwa, a także nie będzie spowalniał twojego urządzenia.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.67 na 3 głosów

Czytaj również

Wynajem busa na wesele - organizacja transportu dla gości
Wynajem busa na wesele - organizacja transportu dla gości
Dobre wina prosto z Polski
Dobre wina prosto z Polski
Torebki damskie - ponadczasowe modele i najnowsze trendy
Torebki damskie - ponadczasowe modele i najnowsze trendy
Reklama: