Prezenty na podziękowania dla rodziców - wyjątkowe upominki z personalizacją Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Prezenty na podziękowania dla rodziców - wyjątkowe upominki z personalizacją

Prezenty na podziękowania dla rodziców - wyjątkowe upominki z personalizacją
Średnio 4.91 na 33 głosów

W dniu wesela stykają się ze sobą wszystkie światy pary młodej. Podczas jednej uroczystości, wokół nowożeńców gromadzą się najważniejsze osoby w ich życiu, co jest dla młodych niesamowitym przeżyciem. Pośród zaproszonych gości, są jednak osoby, o które para młoda musi zatroszczyć się szczególnie - rodzice. Tradycyjnym i bardzo wzruszającym momentem stały się podziękowania ślubne dla rodziców.

Jak dziękować rodzicom?

Czy możliwe jest, aby w ciągu kilku chwil podziękować komuś za dar życia, wychowanie i wprowadzenie w dorosłość? Oczywiście, że nie. Oczywiste jest też, że rodzice nie mają wygórowanych oczekiwań. Największy prezent dla rodziców to sam widok dziecka na ślubnym kobiercu. Warto jednak zadbać, aby rodzice poczuli się docenieni, a pomóc w tym może kilka eleganckich i symbolicznych upominków, które będą pamiątką tego szczególnego dnia.

Postaw na personalizowany prezent

Dość powszechnym elementem weselnej ceremonii stał się krótki film, bądź pokaz slajdów dedykowany rodzicielom. Idealnym uzupełnieniem i zwieńczeniem multimedialnego podziękowania będzie spersonalizowany prezent dla rodziców. Personalizacja oznacza dopasowanie upominku do obdarowanych osób, na przykład poprzez wykonanie graweru z ich imionami. Dzięki personalizacji prezenty stają się wyjątkowe i zyskują na wartości w oczach nimi obdzielonych.

Propozycje prezentów z personalizacją

W ślubną uroczystość najlepiej wkomponują się eleganckie i solidne podarunki z drewna lub szkła. Prezentem z klasą będzie ekskluzywny zestaw składający się ze statuetki w kształcie serca i drewnianego albumu, zapakowany w klasyczny wiklinowy koszyk oraz ozdobny celofan. Już sam sposób pakowania i wręczenia prezentu zachwyci rodziców. Na szklanym trofeum i okładce albumu zamieszczona zostanie wygrawerowana dedykacja oraz imiona pary młodej. Trwały grawer zagwarantuje wieczystą pamiątkę z dnia ślubu.

Prezent dla rodziców ze zdjęciem i dedykacją

Taki zestaw na podziękowanie dla rodziców oraz wiele innych propozycji na tę okazję znajduje się na stronie ePrezenty.pl. Wszystkie prezenty w tym sklepie internetowym łączy możliwość osobistej personalizacji.

Ciekawą propozycją na prezent dla rodziców jest zestaw filiżanek z nadrukiem i ręczników z haftem imion. To upominek bardzo praktyczny, który na co dzień będzie przywoływał w pamięci dzień ślubu. Również ten komplet rodzice otrzymają w gustownym koszyczku, robiącym wrażenie już od momentu podarowania.

Z prezentów będących najlepszymi pamiątkami, dużą popularnością na weselach cieszą się certyfikaty w drewnie. Na stronie ePrezenty znajdziemy certyfikaty w wersji ze zdjęciem. Na pozłacanej blaszce można zamieścić fotografię rodziców, bądź młodej pary i koniecznie uzupełnić je własnymi słowami podziękowania, a całość złoży się na piękną ozdobę, która znajdzie specjalne miejsce w domu rodzinnym.

Klasyczna pamiątka na zawsze

Wieczna róża z bursztynu i srebra to symbol trwałej miłości. Nie ma miłości bardziej trwałej i szczerej niż uczucie rodziców do swoich dzieci. Ten prezent na podziękowanie dla rodziców na ślubie wzruszy ich i zachwyci. Miejscem do personalizacji będzie eleganckie drewniane pudełko, na którym znajdzie się grawer z Twoimi życzeniami.

Drewniana skrzynka z grawerem sprawdzi się również w roli eleganckiego opakowania dla butelki dobrego wina i kompletu kieliszków, na których także znajdzie się personalizacja w postaci graweru imion rodziców.

Gdzie szukać personalizowanych prezentów?

Personalizowane prezenty świetnie sprawdzają się na ważne okazje, do których należy dzień ślubu. Sklepy internetowe coraz częściej oferują możliwość nałożenia osobistej dedykacji w postaci graweru, nadruku bądź haftu, zapewniając jednocześnie szybką wysyłkę. Warto zaskoczyć rodziców wyjątkowym podarunkiem, którego nie znajdzie się na sklepowych półkach.

Udostępnij:

Komentarze

~Td - Prezenty prezentami ale szacunek dla rodziców jest najważniejszy
2018-12-09 13:26:42

Czytaj również

Reklama: