Wesele w ogrodzie Wesele i Ślub z weselicho.net

Wesele w ogrodzie

Wesele w ogrodzie

Niezapomniany ślub i bajkowe wesele? Warto zastanowić się nad organizacją przyjęcia w ogrodzie!

Dzień ślubu i wesela powinien być niezapomniany: zarówno dla Państwa Młodych, jak i dla zaproszonych gości. Tego dnia ważny jest każdy element – począwszy od idealnej białej sukni i garnituru, przez miejsce, w którym zorganizujemy przyjęcie weselne, muzyków, którzy ten wieczór uświetnią, jedzenie, które zostanie zaserwowane, aż po fotografa, dzięki któremu z zachwytem wspominać będziemy uroczystość.

Zaczarowany ogród

Wyjątkowego klimatu przyjęciu weselnemu doda z pewnością odpowiednio wybrane otoczenie. Dlaczego więc nie zorganizować wesela w ogrodzie? Jeśli wymarzymy sobie filmowy ślub w plenerze – nic trudnego. Możliwe jest już np. wzięcie ślubu cywilnego w innym miejscu niż Urząd Stanu Cywilnego. Najważniejszy dzień naszego życia możemy więc rozpocząć urokliwie, w specjalnej altance.

Dalej gości zaprosić możemy do ogrodu, na nieprzeciętne przyjęcie. Piękne otoczenie, różnorodna roślinność i kwiaty – to sprawi, że uroczystość będzie nie tylko bajkowa, ale i elegancka. Plenerowe wesele to oczywiście obawa o pogodę: już wybierając jego termin, warto zapoznać się z dostępnymi prognozami. Na wszelki wypadek w ogrodzie rozstawić można specjalny namiot – w razie deszczu uchroni on Młodą Parę oraz weselników, umożliwiając dalszą, doskonałą zabawę.

Dworski styl

Weselna impreza nie musi w całości odbywać się w ogrodzie. Uroczystość można zorganizować zarówno na świeżym powietrzu, jak i w pięknych wnętrzach – np. Hotelu Venecia Palace. Przyjęcie w tym miejscu na pewno będzie jedyne w swoim rodzaju: weselników gościć będziemy mogli w uroczym pałacyku, zapraszając ich również nad jeziorko, do mariny z wodnymi rowerkami czy do ogrodu z palmami. Wesele Warszawa? Tylko tam!

Do pałacu dojdziemy (najlepiej krokiem w rytmie poloneza) elegancką aleją. Nowożeńcy przepłyną gondolą po jeziorze i będą mogli wypuścić w powietrze romantyczne lampiony (szansa dla fotografa na świetne zdjęcia!). O północy zgromadzeni podziwiać będą pokaz fajerwerków, a wcześniej będą mogli skorzystać z niezapomnianej atrakcji: rekreacji na wodzie, na kajakach lub rowerkach wodnych (dla bezpieczeństwa – pod okiem ratownika).

Wesele z bajki

Ogród, jezioro, pałacyk… Wyjątkowy klimat wesela sprawi, że uroczystość będzie jeszcze bardziej romantyczna. Warto zatem także inne ślubne elementy do tej stylistyki dopasować. Dzięki temu ten dzień stanie się szczególny nie tylko dla nowożeńców!

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.95 na 20 głosów

Czytaj również

Nietypowe wideo ślubne, czyli film kręcony smartfonem
Nietypowe wideo ślubne, czyli film kręcony smartfonem
Skok spadochronowy w tandemie - niesamowity prezent ślubny!
Skok spadochronowy w tandemie - niesamowity prezent ślubny!
Zalety plenerowej sesji ślubnej
Zalety plenerowej sesji ślubnej
Reklama: