Wieczór kawalerski/panieński - krótki poradnik Wesele i Ślub z weselicho.net

Wieczór kawalerski/panieński - krótki poradnik

Wieczór kawalerski/panieński - krótki poradnik

Kto dziś wyobraża sobie ślubny kalendarz bez tak ważnych uroczystości jak wieczór kawalerski czy wieczór panieński.

Są one mniej lub bardziej huczne. Pamiętajcie również że mimo wszystko iż jest to ostatni dzień wolności to zasada hulaj dusza piekła nie ma nie zawsze się sprawdza. Mogą one skończyć się mniejszymi lub większymi nieporozumieniami.

Jak to się mówi wszystko ma swoje granice! Przed takimi imprezami warto odbyć poważną rozmowę żeby tuż przed waszym ślubem uniknąć nie porozumień. Ustalcie między sobą zasady a może raczej do jakiego stopnia możecie się posunąć. Pamiętajcie również że bez względu na to kto będzie wam organizował tą uroczystość to głównym bohaterem jesteście wy! Dlatego warto porozmawiać z organizatorem i zaznaczyć mu czego na pewno byście nie chcieli.

Zwyczajowo organizacją wieczorów zajmują się świadkowie. To na ich głowie jest przygotowanie całego planu waszej imprezy. Warto zapytać czy są w stanie podjąć się takiemu przedsięwzięciu. Nie każdy przecież jest urodzonym organizatorem. I nie ma się co tu dziwić. Dlatego warto poszukać w swoim gronie osoby która będzie gotowa podołać takiemu wyzwaniu. Pamiętajcie również że zwyczajowo nie powinniście z tego tytułu ponosić kosztów. Wieczory te są symbolicznym pożegnaniem ze stanem panieńsko kawalerskim i całkowity kosz powinien leżeć po stronie żegnających was przyjaciół.

Pamiętajcie również o liście zaproszonych. Nikogo nie zapraszajcie na siłę. Lepsze zgrane grono przyjaciół niż wielka ekipa z kilkoma czarnymi owcami.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Planujemy wesele - wyzwanie dla przyszłych małżonków
Planujemy wesele - wyzwanie dla przyszłych małżonków
Pierścionek zaręczynowy - warto  być tradycyjnym
Pierścionek zaręczynowy - warto być tradycyjnym
Jak zorganizować wieczór kawalerski?
Jak zorganizować wieczór kawalerski?
Reklama: