Włosy pod profesjonalną opieką Wesele i Ślub z weselicho.net

  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Włosy pod profesjonalną opieką

Włosy pod profesjonalną opieką
Średnio 4.50 na 2 głosów

Włosy są odzwierciedleniem i podkreśleniem nie tylko naszej urody, ale także kondycji zdrowia fizycznego. Warto więc zadbać o nie w stu procentach, bo nawet najbardziej staranna stylizacja nie przykryje ich słabej kondycji. Jak to zatem zrobić w domowym zaciszu, by nie musieć za każdym razem korzystać z usług fryzjerskich?

Szampony, czyli podstawa w pielęgnacji

Mawia się, że to nie szampon, a odpowiednia odżywka ma największe znaczenie w codziennej pielęgnacji włosów. Nic bardziej mylnego - szampon stanowi podstawę, niejaką bazę, dzięki której wszystkie inne kosmetyki nakładane na nasze włosy mogą dogłębnie zadziałać. W profesjonalnej hurtowni fryzjerskiej Allefryz.pl możesz znaleźć całą gamę szamponów - od tych najbardziej podstawowych, upiększających, pielęgnujących, dokładnie oczyszczających, po te dla osób z większymi potrzebami, takimi jak delikatna, wrażliwa skóra głowy, czy też wymagający blond. Wszystkie wyróżnia jedna cecha - są profesjonalnymi kosmetykami, które mają za zadanie ułatwić nam dbanie o nasze włosy, a nie tylko i wyłącznie dobrze myć, jak to w przypadku drogeryjnych szamponów bywa.

Odpowiednio dobrany szampon do włosów nie tylko zadba o ich stronę estetyczną, ale również pomoże w trapiących problemach kondycyjnych. Na wypadające włosy polecamy silny szampon przeciw wypadaniu włosów Organic Shampoo od marki Hair Medic. Jako dodatkowe wsparcie warto używać go wraz z organicznym tonikiem przeciwko wypadaniu włosów Hair Medic Conditioner. Oba produkty znajdziesz na Allefryz.pl.

Farby do włosów, czyli piękna zmiana

Ale nie tylko o dobre oczyszczanie, czy pielęgnację w dbaniu o włos chodzi, ale także o to, by podkreślać jego naturalne piękno. Zazwyczaj boimy się farbowania włosów ze względu na ewentualne ich zniszczenie. Na szczęście producenci profesjonalnych kosmetyków prześcigają się w wymyślaniu coraz to lepszych sposobów na stworzenie farb koloryzujących, które nie niszczą, a nawet wzmacniają strukturę włosa i sprawiają, że wygląda on na dużo zdrowszy.

Jeden z największych zbiorów takich właśnie farb koloryzujących znajduje się w hurtowni fryzjerskiej Allefryz.pl, która dobierając swój asortyment dba przede wszystkim o pielęgnacje i kondycję włosów swoich przyszłych klientek, ponieważ nie sztuką zafarbować włos na najbardziej wyszukany kolor, a upiększenie go kolorem i sprawienie, że będzie wyglądał jeszcze lepiej niż przed koloryzacją. Jest to bardzo ważne, szczególnie w przypadku bardzo słabych i cienkich włosów. Do włosów z siwizną szczególnie polecamy farbę Wella Koleston Perfect ME, która zapewnia 100-procentowe pokrycie kosmyków.

Profesjonalne akcesoria fryzjerskie w zasięgu Twojego portfela

Tak bardzo staramy się jak najlepiej dbać o włosy nasze, jak również naszych klientek, jednak nie zawsze możemy pozwolić sobie na profesjonalne akcesoria i przybory fryzjerskie, które pomagają w ich pielęgnacji. W hurtowni fryzjerskiej Allefryz.pl znajduje się asortyment, na którego stać nie tylko początkującego stylistę, ale nawet osobę, dla której stylizacja i pielęgnacja włosów jest tylko hobby.

Jednorazowe przybory higieniczne, profesjonalne szczotki, wymienne nasadki na maszynki, pędzle, kufry, karkówki (małe, syntetyczne pędzelki do omiatania karku) itd. - to wszystko sprawia, że jest to jedna z najbardziej zatowarowanych hurtowni fryzjerskich w sieci. W hurtowni znajdziesz również wysokiej jakości sprzęt fryzjerski do stylizacji włosów, m.in. jedną z najlepszych na rynku profesjonalną suszarkę marki Fox Smart. To właśnie dzięki takiej polityce cenowej oraz wielości produktów Allefryz.pl może poszczycić się coraz to większą liczbą zadowolonych klientów, których stale przybywa.

Źródła zdjęć:
Główne - materiały prasowe
Załączniki - fot. allefryz.pl

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: