Yerba Mate Green przed i po weselnym ucztowaniu Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Yerba Mate Green przed i po weselnym ucztowaniu

Yerba Mate Green przed i po weselnym ucztowaniu
Średnio 4.90 na 10 głosów

Podczas uczty weselnej, jak i większości hucznie obchodzonych przy stole uroczystości – jesteśmy narażeni na zbytnie obciążenie żołądka i przewodu pokarmowego. Przed i po ucztowaniu należy więc zadbać o odpowiednie wsparcie dla swojego organizmu. Na straży prawidłowych procesów metabolicznych stoi oczywiście napar z ostrokrzewu paragwajskiego! Dobrej jakości susz yerba mate w połączeniu z ziołami potrafi zdziałać cuda!

Przed obfitym posiłkiem wypij Yerba Mate Green!

Yerba mate poprawia trawienie, dzięki zawartości saponin, antyoksydantów (polifenole) i alkaloidów ksantynowych. Najpierw wspomaga organizm przy oczyszczaniu ze zbędnych produktów przemiany materii, metali ciężkich czy toksyn, działając także moczopędnie. Dodatkowo napar yerba mate rozluźnia mięśnie gładkie jelit, co sprzyja ogólnej relaksacji i lepszej wchłanialności substancji odżywczych. Najlepiej napić się zatem yerba mate przed posiłkiem, nasze ciało będzie wtedy idealnie przygotowane na weselną ucztę. Ostrokrzew paragwajski (yerba mate - https://www.yerbamarket.com/pol_m_Yerba-mate-100.html) powoduje też uczucie sytości, co sprzyja większej uważności na samo jedzenie i nieprzejadanie się, tylko świadome smakowanie. Twój brzuch Ci za to podziękuje! Podziękuje także za głęboki oddech kompleksem witamin i minerałów oraz orzeźwiających polifenoli, jakie znajdą się w nim wraz z łykami yerba mate.Dlaczego warto wypróbować Yerba Mate Green Energy?

Ekologiczna marka yerbowa Yerba Mate Green, w specjalnej mieszance ziołowej Energy, zawiera zioła i owoce, które wspierają metabolizm. Sama yerba, dzięki zawartości saponin, wzmacnia działanie innych ziół. Możemy więc w prawdziwie ziołoleczniczy sposób wzmocnić się na wielu poziomach! W Yerba Mate Green Energy znajdziemy, oprócz zielonego, pozbawionego pyłu suszu yerbowego, następujące zioła: sproszkowany owoc camu camu, kolendrę, skrzyp polny, zieloną herbatę Gunpowder, owoc czarnego bzu i niezwykle wszechstronny korzeń żeń-szenia syberyjskiego. Ta unikatowa kompozycja wspiera pracę nerek, układu pokarmowego i moczowego, odświeża, ale też pobudza i bardzo kompleksowo wspiera narządy wewnętrzne oraz gruczoły wydzielnicze. Yerba Mate Green Energy ma przy okazji interesujący smak, który przeplata w sobie nuty goryczki, słodkości, kwasowości i świeżego powietrza z pysznego suszu Mate Green. To idealna współtowarzyszka ucztowania. Wszystkie gatunki i mieszanki Yerba Mate Green i nie tylko oferuje Yerba Mate Sklep YerbaMarket.com, a na hasło "weselicho net", wpisane w uwagach do zamówienia, załączymy do niego drobny, yerbowy prezent ślubny! ;)

Udostępnij:

Komentarze

Komentarze w tym artykule są wyłączone

Czytaj również

Reklama: