Zapraszamy na Wielką Poznańską Galę Ślubną Wesele i Ślub z weselicho.net

Zapraszamy na Wielką Poznańską Galę Ślubną

Zapraszamy na Wielką Poznańską Galę Ślubną

Zapraszamy na Targi Ślubne - Wielką Poznańską Galę Ślubną! Nasza Impreza już po raz XV
z rzędu otworzy kolejny Sezon Ślubny! I po raz kolejny stanie się wielkim wydarzeniem w przygotowaniach Najważniejszego Dnia w Życiu dla tysięcy przyszłych Par Młodych!

Poznańskie Targi to Najważniejsze Wydarzenie Branży Ślubnej w Wielkopolsce! Wszystko dla Narzeczonych w jednym miejscu! Największa oferta firm branży ślubno-weselnej! Wspaniałe prezentacje Wystawców! Tysiące produktów i usług, niezbędnych do zorganizowania Waszego Ślubu i Wesela!

Niezwykle widowiskowe pokazy mody ślubnej i atrakcji weselnych oraz liczne konkursy są nieodzowną częścią naszych Targów i cieszą się zawsze olbrzymim zainteresowaniem!
Nie może zabraknąć Was przy Scenie! Prowadzącym program sceniczny będzie po raz kolejny znany i lubiany prezenter telewizyjny Olivier Janiak!

Wszyscy odwiedzający Targi będą mogli wygrać dziesiątki nagród przygotowanych przez naszych Sponsorów! Podczas najbliższej edycji Targów będzie można wygrać wycieczkę do Rzymu oraz kilkadziesiąt innych nagród m.in. suknie ślubne, sesje foto-video, dekoracje, kolacje w luksusowych restauracjach, lekcje tańca i wiele innych!

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Festiwal weselny w Wodzisławiu Śląskim
Festiwal weselny w Wodzisławiu Śląskim
XVI WIELKA POZNAŃSKA GALA ŚLUBNA
XVI WIELKA POZNAŃSKA GALA ŚLUBNA
Reklama: