Jak wyszczuplić sylwetkę przed ślubem? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Jak wyszczuplić sylwetkę przed ślubem?

Jak wyszczuplić sylwetkę przed ślubem?
Średnio 4.50 na 2 głosów

Każda kobieta w dniu ślubu chce wyglądać wyjątkowo, a przede wszystkim pięknie. Właśnie dlatego przed tym wielkim dniem panie decydują się przejść na diety, zacząć więcej ćwiczyć, a także zadbać o kondycję swojej skóry, włosów czy paznokci.

Sposobów na poprawienia sylwetki przed ślubem jest naprawdę wiele, a przydatne mogą okazać się rozmaite zabiegi wyszczuplające. O pomoc w wyborze poprosiliśmy doktor Aleksandrę Szlachcic z kliniki Medistica w Krakowie, która zaproponowala następujące zabiegi:

Endermologia LPG

Ten wyspecjalizowany zabieg opiera się na technice mechanostymulacji poprzez masaż i efekt podciśnienia. Endermologia LPG umożliwia wymodelowanie sylwetki, zredukowanie problemu cellulitu oraz pobycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej czy polepszenie proporcji sylwetki. Endermologia jest zabiegiem niezwykle skutecznym oraz nieinwazyjnym. Ma ponadto wiele zastosowań – z jednej strony ujędrnia skórę, zapobiega cellulitowi i wyszczupla, z drugiej może wspomagać regenerację powysiłkową czy leczenie uszkodzeń mięśni. Doskonale też przygotowuje mięśnie, powięzi, ścięgna i więzadła do wysiłku. Nawet jeden zabieg pozwala intensywnie przyspieszyć metabolizm, a także oczyścić organizm z toksyn, poprawić krążenie oraz odżywić i dotlenić tkanki. Podczas zabiegu dochodzi także do zwiększenia produkcji włókien kolagenowych, dzięki czemu ciało ulega wyszczupleniu, a ponadto poprawia się jakość i gęstość skóry, blizny ulegają spłyceniu, a cellulit zostaje zredukowany. Aby uzyskać odpowiedni efekt, należy odbyć serię zabiegów. Podczas kuracji wskazane jest picie co najmniej 2-3 litrów wody dziennie, a także ograniczenie spożywania węglowodanów zatrzymujących wodę w organizmie. Stosowanie kosmetyków i kremów nawilżających oraz antycellulitowych pozwala natomiast sprawić, że efekty kuracji będą jeszcze lepiej widoczne.

Coolsculpting

Piękniejszą sylwetkę przed ślubem można uzyskać także dzięki urządzeniu Zeltiq, które umożliwia bezinwazyjne modelowanie sylwetki. Metoda ta oparta jest o kriolipolizę, czyli uszkadzanie tkanki tłuszczowej przy wykorzystaniu zimna. Zabieg pozwala na modelowanie sylwetki przy zastosowaniu głowicy, która pod ciśnieniem zasysa fałdki tłuszczu, a następnie poddaje je wpływowi zimnej temperatury. Głowica wyposażona jest w sensory termiczne, dzięki którym ciało pacjenta nie ulegnie odmrożeniu. Cały zabieg trwa około godziny, a ostateczny efekt widoczny jest około 2-4 miesiące po zabiegu i utrzymuje się co najmniej 6 miesięcy.

Masaże

Tkanka tłuszczowa może zostać także skutecznie zredukowana dzięki wykonaniu odpowiedniego masażu. Właściwe wywieranie ucisku na tkanki pobudza bowiem krążenie, a to z kolei ma doskonały wpływ na ich kondycję oraz regenerację. Spośród dostępnych rozwiązań można wyróżnić masaż klasyczny, limfatyczny oraz relaksacyjny. Masaż klasyczny stosowany jest w celu rozluźnienia mięśni i poprawienia komfortu działania, masaż relaksacyjny to z kolei sposób na uspokojenie i zrównoważenie pracy ciała. Pozwala zredukować stres, poprawić nastrój i polepszyć samopoczucie. Ostatni rodzaj masażu to masaż limfatyczny, który polega na spokojnym i jednostajnym ruchu odprowadzającym limfę z kończyn. W efekcie możliwe jest zredukowanie pojawiających się obrzęków.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: