Wszystko co musisz wiedzieć o motywach zaproszeń ślubnych Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Wszystko co musisz wiedzieć o motywach zaproszeń ślubnych

Wszystko co musisz wiedzieć o motywach zaproszeń ślubnych
Średnio 4.67 na 3 głosów

Wiele par szykujących się do ślubu zaczyna przygotowania od zakupu stroju weselnego. Tymczasem warto zacząć od zupełnie innego elementu – od wyboru zaproszeń ślubnych, które stają się głównym czynnikiem warunkującym wybór weselnego motywu. Ten bardzo ważny element, często uważany za poboczny i niewiele znaczący warto postawić na głównym miejscu, dzięki czemu wybór kolejnych elementów stanie się znacznie prostszy, a wszystko będzie pasować do siebie doskonale.

Powiedz gościom, czego mogą oczekiwać

Wybierając odpowiednie zaproszenie ślubne para młoda daje swoim gościom możliwość odgadnięcia jaka aranżacja weselna zastanie ich podczas ślubu i ślubnego przyjęcia. Ten niepozorny kawałek papieru to tak naprawdę wskazówka, czego spodziewać się podczas uroczystości zaślubin. To również podpowiedź dla gości, jaką wybrać kreację, by idealnie dopasować się do stylistyki jaką wybrali państwo młodzi.

Najpopularniejsze motywy

Istnieje całe mnóstwo motywów pojawiających się na kartkach ze ślubnymi zaproszeniami. Czyni je to bardzo zróżnicowaną grupą, która daje nowożeńcom wyjątkowo bogaty wybór oraz możliwość odnalezienia kartki, która będzie niespotykana i jedyna w swoim rodzaju. Wśród wielu motywów znaleźć można chociażby motyw zwierzęcy, kwiatowy, roślinny, geometryczny, czarno-biały i wiele jeszcze innych.

Co mówi o narzeczonych wybrany przez nich motyw zaproszenia ślubnego ?

Wbrew pozorom wybór motywu zaproszeń ślubnych może powiedzieć gościom naprawdę wiele o narzeczonych. Jeśli zdecydują się oni np. na bardzo popularny w ostatnim czasie motyw ze zwierzętami, w którym występują oni właśnie w roli zwierząt, może być to oznaka o dużym dystansie państwa młodych do samych siebie. Pójście w klasykę to wyraźny sygnał o dużym szacunku do tradycji, zaś zaproszenia geometryczne mogą świadczyć o nowoczesności pary. To oczywiście tylko przykłady, których można by mnożyć i mnożyć…

Nie zapomnijcie o kopertach

Ważnym elementem przy wyborze ślubnych zaproszeń jest również dobór odpowiednich kopert. Warto i w tym przypadku posłużyć się nie białą, tradycyjną kopertą, a dopracować ją w szczegółach. Elegancka koperta z własną wkładką graficzną może śmiało nawiązać do wybranego motywu zaproszenia.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: