Oryginalne pomysły na prezent ślubny Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Oryginalne pomysły na prezent ślubny

Oryginalne pomysły na prezent ślubny
Średnio 4.50 na 2 głosów

Pomysłem na prezent dla nowożeńców może być zafundowanie im niezapomnianych wrażeń, np. lot balonem lub żeglowanie ekskluzywnym jachtem. Wspólnym upominkiem ślubnym od grupy znajomych, przyjaciół lub rodziny może być wycieczka w góry, nad jezioro lub morze. Oryginalnym pomysłem jest ofiarowanie młodej parze zamiast kwiatów atrakcji, takich jak wspólny masaż, seans w grocie solnej czy zaproszenie na degustację czekolady.

Ekskluzywne prezenty ślubne – rejs statkiem, lot balonem

Koperta z pieniędzmi to najczęściej wybierana forma prezentu ślubnego. Zamiast tego, nowożeńcom można ofiarować niezwykłą przygodę, którą zapamiętają do końca życia. Grupa gości weselnych, za wspólnie uzbieraną kwotę pieniędzy, może opłacić parze młodej voucher na prezent. Najbardziej ekskluzywne upominki dla dwojga to np. całodniowy rejs statkiem lub lot balonem. Cena żeglowania jachtem od rana do wieczora to koszt rzędu od 1000 do 5700 złotych. Wydatek najczęściej zależy od rodzaju statku, którym będzie się odbywać rejs. Pomysłem na prezent dla młodej pary jest również przelot balonem tylko we dwoje. Na uczestników zabawy czekają dwa specjalnie przygotowane fotele lotnicze i balon na wyłączność pary. W trakcie lotu serwowany jest szampan, a małżonkowie mogą przez około godzinę podziwiać malownicze widoki z lotu ptaka. Przelot balonem na wyłączność to koszt około 2700 złotych.

Upominki ślubne w postaci wycieczek

Młodej parze w prezencie ślubnym można ofiarować wycieczkę, np. w góry, nad polskie morze lub na Mazury. Hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych jest bardzo dużo. W wyborze mogą pomóc portale internetowe, np. superprezenty.pl, które prezentują oferty stworzone z myślą o parach. Hotele Spa&Wellness mają specjalnie wydzielone strefy relaksu dla gości, gdzie można korzystać z saun, grot solnych i basenów, a także zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych, np. masaży ciała.

Pomysł na prezent ślubny zamiast kwiatów

Czasami małżeństwo prosi gości, aby nie przynosili kwiatów. W zastępstwie wiązanek zazwyczaj proszą o alkohol, słodycze lub zabawki dla dzieci. Młodą parę można zaskoczyć, przynosząc im w dniu ślubu zamiast kwiatów np. kupon na masaż dla dwojga, seans w grocie solnej, wejście do wrotkarni lub parku trampolin, przejażdżkę gokartami czy zaproszenie na degustację czekolady lub escape roomu. Drobnym upominkiem może być także gra w kręgle, przejażdżka skuterem, wejściówka do parku linowego, nauka jazdy konnej czy wspinaczka z instruktorem. Ceny prezentów mieszczą się w przedziale od 20 do 60 złotych.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: