Trendy w organizacji wesela - o czym nie możesz zapomnieć? Wesele i Ślub z weselicho.net

Trendy w organizacji wesela - o czym nie możesz zapomnieć?

Trendy w organizacji wesela - o czym nie możesz zapomnieć?

Jak w każdej branży, także i tej weselnej, pojawiają się pewne trendy sezonowe, które z miejsca stają się hitami! Tak było ze zmianą orkiestry na DJa, stoły okrągłe, zamiast standardowej podkowy, to jednak nie wszystko! Zmiany są również w zachowywaniu chwili, zabawianiu gości i gwarantowaniu dobrej zabawy!

Każdy z gości chce czuć się wyjątkowo, ale również wyjść z wesela ze świetnymi wspomnieniami, jak i pamiątkami. Nie mamy tutaj na myśli wygranych w zabawach (welon, muszka czy okolicznościowy alkohol), a coś, czym będą się chwalić przed innymi znajomymi, powieszą na lodówce czy wstawią na swoją tablicę na facebooka. Czy już wiecie do czego zmierzamy?

Fotobudka hitem od kilku lat!

Naturalnie mamy na myśli fotobudkę – jest to świetny sposób na szybkie uchwycenie chwili – nie musi ona wyglądać jak każda fotobudka, jaką widzimy w centrach handlowych, a jest specjalnie przygotowana do tej chwili. Mało tego! Organizatorzy takich atrakcji zapewniają szereg różnych dodatków, którymi będą mogli posługiwać się goście, aby ich zdjęcia były oryginalne, śmieszne i pełne życia! W zestawach są różne gadżety – kapelusze, wąsy czy tabliczki z napisami. Dlatego też, każde zdjęcie będzie zupełnie inne.

Fotobudka Toruń jest propozycją, którą warto rozważyć z kilku względów. Choć obecny na weselu jest fotograf, to jest on tylko jeden na kilkanaście gości, nie zawsze uchwyci odpowiedni moment, bo będzie zajęty Parą Młodą, ich rodzicami bądź innymi wydarzeniami, których przecież nie brakuje w tym dniu. Dlatego goście będą mogli skorzystać z fotobudki na własne potrzeby – wykonają sobie tak zwane selfie, szybko prześlą je na swój telefon, ścianę na facebooku czy wydrukują zdjęcie, które później będą mogli trzymać w portfelu czy zawiesić gdzieś w domu. Będą posiadać świetną pamiątkę tego ważnego dla Was dnia.

Jak wygląda organizacja fotobudki?

Zasada jest bardzo prosta – dzwonimy do firmy, która zajmuje się przygotowywaniem fotobudki w Twojej okolicy, chociaż obecnie coraz więcej agencji artystycznych oferuje swoją mobilność po całej Polsce. Określamy pakiet, dodatki, termin oraz czy będziemy potrzebować „operatora” na czas wesela. Teraz tylko wybór odpowiedniego miejsca do instalacji sprzętu i gotowe! Możemy z dużą pewnością powiedzieć, że jest to najprostszy element w planowaniu swojego wesela.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Najpopularniejsze atrakcje weselne - skusisz się?
Najpopularniejsze atrakcje weselne - skusisz się?
Wideofilmowanie ślubu - co warto wiedzieć zanim się zdecydujesz.
Wideofilmowanie ślubu - co warto wiedzieć zanim się zdecydujesz.
Fotobudka na wesele
Fotobudka na wesele
Reklama: