Oświadczyny w 5 prostych krokach Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Oświadczyny w 5 prostych krokach

Oświadczyny w 5 prostych krokach
Średnio 4.50 na 2 głosów

Oświadczyny to poważna decyzja. Z pewnością zamiast spokoju, ciągle pojawiają się w Twojej głowie myśli o tym, jak zorganizować całe wydarzenie, jak nie wypaść źle, czy jak trafić w gust Twojej ukochanej i ją zadowolić. Pytań jest coraz więcej, a Ty nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi? Przeczytaj jak zorganizować oświadczyny w 5 prostych krokach.

1. Miejsce i oprawa

Planując oświadczyny musisz wziąć pod uwagę odpowiedni dobór miejsca oraz oprawy całego wydarzenia. Takim miejscem może być Wasza ulubiona restauracja, ale także „spontaniczny” wyjazd do Paryża. Jeśli obydwoje cenicie sobie spokój i prywatność, z pewnością wystarczy romantyczna kolacja przy świecach. Ważne, by przemyślanie zaplanować czas oraz miejsce oświadczyn tak, aby nikt niepożądany Wam nie przeszkodził. A jeśli planujesz niespodziankę, koniecznie wtajemnicz w nią te osoby, których zadaniem będzie pomoc przy całym wydarzeniu.

2.Pierścionek zaręczynowy

Wybór pierścionka zaręczynowego może być nieco problemowy, zwłaszcza wtedy, kiedy twoja wybranka serca nie przepada za codziennym noszeniem biżuterii. Jednak jest na to sposób. Przed wydarzeniem, staraj się dowiedzieć, jaki pierścionek zaręczynowy mógłby się jej spodobać. Możesz ją przypadkiem zabrać do salonu jubilerskiego, albo spróbować samodzielnie wybadać jej gust. Na pomoc może Ci przyjść klasyczne rozwiązanie jakim są złote pierścionki zaręczynowe (przykłady tutaj).

Czy cena odgrywa dużą rolę? Zdarza się, że dla niektórych kobiet określona cena staje się wyznacznikiem idealnego pierścionka zaręczynowego. Nie trudno się temu dziwić, skoro jest to biżuteria, którą będzie się nosić do końca życia i która ma mówić o miłości tej drugiej osoby. Jednakże, dla wielu osób sama cena nie gra roli, jeśli tylko pierścionek zaręczynowy odpowiada gustom przyszłej narzeczonej. Wówczas nie ma znaczenia czy jest to wyrafinowany pierścionek z brylantem czy delikatna, ledwie zauważalna biżuteria.

3. Kwiaty

Nie zapomnij o bukiecie kwiatów, które lubi Twoja ukochana. Kwiaty będą pięknym uzupełnieniem wręczenia pierścionka zaręczynowego. Pamiętaj, aby taki bukiet zamówić stosunkowo wcześniej, ponieważ nie zawsze kwiaciarnia dysponuje akurat takim gatunkiem kwiatów, na jakich Ci zależy. Jeśli chcesz prosić o rękę swej wybranki jej rodziców, koniecznie miej ze sobą kwiaty również dla jej matki.

4. Wyznanie

Wypowiedzenie na głos tak ważnych słów może być stresujące. Jednak, nie ucz się na pamięć żadnych regułek czy internetowych wierszyków. Lepiej, aby całe wyznanie płynęło prosto z serca i mówiło o tym, co naprawdę czujesz. Twoja przyszła żona na pewno to doceni.

5. Twoje zachowanie

Kobiety są mistrzyniami w rozgryzaniu czyichś intencji. Zatem, kiedy będziesz planował dla niej oświadczyny w formie niespodzianki pamiętaj, aby nie wzbudzać podejrzeń swoim zachowaniem. Inaczej cały czar pryśnie, choć nie oznacza to, że wydarzenie się nie uda.

Podsumowując, przygotowania do oświadczyn rozpocznij od wybrania miejsca oraz oprawy. Następnie, rozpocznij poszukiwania idealnego pierścionka i wybierz się do kwiaciarni. Przez cały czas nie daj po sobie zdradzić, że szykujesz coś niezwykłego. Kiedy już wszystko będzie gotowe, a Twoje serce samo ułoży wyznanie, pozostaje Ci tylko czekać na jej pozytywną odpowiedź. Zatem, powodzenia!

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: