Salenawesela.pl poleca romantyczne miejsca na wesele. Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Salenawesela.pl poleca romantyczne miejsca na wesele.

Salenawesela.pl poleca romantyczne miejsca na wesele.
Średnio 3.33 na 3 głosów

Portal salenawesela.pl przygotował dwie propozycje dla par, które szukają romantycznego, wyjątkowego miejsca na wesele. Pałac na wodzie oraz zabytkowy krzyżacki zamek z pewnością zagwarantują niezapomniane przyjęcie.

Pełne prezentacje poniższych obiektów można znaleźć w serwisie promującym sale weselne z całej Polski. Wystarczy wkleić w przeglądarkę Google ten link: www.salenawesela.pl/miejsca/

Niezwykła architektura pałacu położonego nad wodą, palmy kanaryjskie, marina z rowerami wodnymi i kajakami – to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę Venecia Palace, eleganckiego, 4-gwiazdkowego hotelu na przedmieściach Warszawy.

W portalu salenawesela.pl tak przedstawiana jest oferta ślubna:

„Przyjęcia w hotelu Venecia Palace to niepowtarzalne wydarzenia, które obfitują w wyśmienitą zabawę i osobiste przeżycia. Co powiecie na rejs jachtem? A może przylot helikopterem? Salwy z armat, powitanie godne gwiazd Hollywood i jedzenie, którym zajadaliby się z chęcią monarchowie. Dla nas to nie problem, zrobimy wszystko aby na twarzach naszych gości pojawił się uśmiech, a także odrobina zaskoczenia”. Na oficjalnej stronie obiektu można dowiedzieć się o kolejnych atrakcjach i możliwościach jakie oferuje nowożeńcom Hotel Venecia Palace:
- Staropolski polonez w alei przed pałacem, inaugurujący zabawę po obiedzie.
- Show kulinarne na sali balowej.
- Rejs gondolą po jeziorze w towarzystwie rodziców bądź świadków połączony z sesją zdjęciową, w trakcie której nowożeńcy zapalą lampiony wodne.
- Fajerwerki nad wodą.

Goście, którzy przybędą na wesele do pałacu mogą skorzystać z bazy noclegowej. Hotel Venecia Pałace posiada 75 komfortowo wyposażonych pokoi, których większość zaprojektowano w stylu rzymsko-weneckim.

Drugi z obiektów wytypowanych przez www.salenawesela.pl jako miejsce romantycznego ślubu to Zamek Ryn na Mazurach. Obiekt położony jest pomiędzy dwoma jeziorami, wybudowali go w XIV wieku rycerze Zakonu Krzyżackiego. Obecnie mieści się w nim nowoczesny hotel z kasynem, podziemnym basenem i przystanią żeglarską, a także salami weselnymi. Największe wrażenie robi zadaszony dziedziniec (o powierzchni 950 m2 i wysokości 8 m) – w tym miejscu z powodzeniem zorganizowano już wiele uroczystych przyjęć. Zamek Ryn to sprawdzone miejsce na wesele, o czym świadczy między innymi pierwsze miejsce w plebiscycie Best Hotel Award 2013, w kategorii „Na wesele". Z kolei zamkowa Winiarnia posiada jedną z najznamienitszych kart win na świecie.


Część hotelowa obiektu to 350 miejsc noclegowych, które stworzono w czterech odmiennie zaaranżowanych skrzydłach zabytkowej budowli. Dla gości udostępniane są one w specjalnej, niższej cenie. Natomiast Para Młoda otrzymuje gratis apartament na noc poślubną i śniadanie serwowane do pokoju. Ciekawostką jest dodatkowy rabat dla uczestników wesel w miesiącach bez litery "r".


Jak każdy szanujący się zamek także ten w Rynie ma swojego ducha. Według legend to dobry duch Białej Damy, czyli Anna - żona litewskiego księcia Witolda, który zawarł sojusz z Krzyżakami by zdobyć koronę na Litwie. Przed słynną bitwą pod Grunwaldem miał dołączyć do rycerzy zakonu, a gwarancją było pozostawienie bliskich na zamku. Witold nie zdradził jednak Jagiełły, a jego dzieci i żona przypłacili za to życiem - zamurowano ich w zamkowych piwnicach.

Artykuł został przygotowany przez portal www.salenawesela.pl specjalizujący się w promocji obiektów i sal weselnych z całej Polski.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane