Trendy w prezentach ślubnych w 2017 roku Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Trendy w prezentach ślubnych w 2017 roku

Trendy w prezentach ślubnych w 2017 roku
Średnio 3.75 na 4 głosów

Najważniejsza chwila w życiu bliskich osób wymaga odpowiedniego uhonorowania. Nowożeńcom warto podarować prezent, który posłuży im przez dłuższy czas i zawsze będzie przypominać o ofiarodawcy. Jak wybrać ten właściwy podarunek, który nie będzie ani zbyt banalny, ani zbyt krzykliwy i idealnie wpisze się w potrzeby młodej pary? Oto kilka wskazówek, na co warto zwrócić uwagę w tym sezonie wybierając uniwersalny prezent.

Prezenty ślubne można nabyć wszędzie. Za te najbardziej efektowne zwykle trzeba słono zapłacić, ale jak w każdej dziedzinie życia, pomysłowość pomoże nam uzupełnić braki w budżecie. Od rzeczy ze specjalistycznych sklepów ślubnych, poprzez klasyczne prezenty o wymiarze praktycznym, po nietypowe gadżety i unikalne akcesoria kupione np. podczas podróży - podarunkiem ślubnym może być naprawdę wszystko. Wiele ciekawych i niedrogich rzeczy na pewno znajdziecie także w sklepach internetowych, takich jak prezenty.pl. Poniżej podsuwamy kilka pomysłów na uniwersalne, ale jeszcze nie oklepane prezenty ślubne.

Wizyta w SPA

Podaruj przyjaciołom trochę relaksu. Warto zadbać o ich doskonałe samopoczucie i wręczyć nowożeńcom voucher na wypad do SPA. W natłoku przedślubnych obowiązków, a później stresów związanych z organizacją najważniejszego wydarzenia w życiu, łatwo zgubić formę. Zadbaj o przyjaciół i podaruj im intrygujący i praktyczny prezent, o którym obdarowani na pewno będą długo pamiętać.

Własnoręcznie przygotowany fotoalbum

Jeżeli na ślubnym kobiercu staje ktoś z twoich najbliższych przyjaciół, warto wręczyć osobisty prezent, który podkreśli łączące was więzy. Doskonałym przykładem takiego prezentu jest fotoalbum z waszymi wspólnymi zdjęciami z lat przyjaźni. Im głębiej w przeszłość sięgniesz, tym lepiej i ciekawiej. Ważne, aby nie używać gotowego, perfekcyjnego albumu do zdjęć, tylko spróbować przygotować całość własnymi siłami. Wtedy prezent nabierze personalnego charakteru i będzie z pewnością pamiętany przez długie lata.

Kurs nurkowania lub jazdy konnej

Wspaniały pomysł na prezent ślubny dla młodej, aktywnej pary. Jeżeli nowożeńcy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu lub kręcą ich czynności dające zastrzyk adrenaliny, to jest to propozycja właśnie dla nich. Wystarczy zebrać w gronie znajomych odpowiednie środki i podarować odpowiedni voucher w dniu ślubu. Z pewnością w ten sposób pomożecie im przeżyć wiele wspaniałych chwil.

Bon na przeloty linią lotniczą

Dla tych, którzy kochają podróżowanie. Dzięki temu prostemu, niebanalnemu pomysłowi podarujesz przyjaciołom to, czego naprawdę pragną. Bon na przeloty wykupuje się zwykle w wersji „open”, więc to obdarowani decydują o tym gdzie i kiedy polecą. Wspaniały prezent, który można kupić przez internet. Bon na przeloty podarowany właściwym osobom pomoże im przedłużyć miodowy miesiąc o kolejne, słodkie wypady w nieznane.

Karnet na basen lub do klubu fitness

Dla kogoś, kto lubi być w formie. Podobnie jak voucher na wypad do SPA, ten prezent zapewni nowożeńcom możliwość zadbania o ciało. Roczny karnet to koszt ponad tysiąca złotych. Warto pomóc przyszłym małżonkom w utrzymaniu kondycji!

Koniec z nudnymi sztućcami! W tym roku polecamy jeden z tych intrygujących, unikalnych prezentów ślubnych!

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: