Za drzwiami sypialni nowożeńców Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Za drzwiami sypialni nowożeńców

Za drzwiami sypialni nowożeńców
Średnio 4.67 na 3 głosów

 Idealna sypialnia może składać się tylko z dużego łóżka, które jednak powinno być silne i wytrzymałe, żeby…przetrwało miesiąc miodowy i bez trudu dotrwało do złotych godów. Łóżka z litego drewna od Beds.pl to świetna podstawa małżeńskiej sypialni.


Łóżko to przestrzeń wspólna, która ma łączyć, a nie dzielić. Jednak nikt nie powiedział, że w małżeństwie trzeba dzielić się wszystkim. Dobre łóżko, które wprowadzi do wspólnego życia harmonię, to takie, które zapewni małżonkom odpowiednio dużo przestrzeni, by każdy z nich mógł dobrze wypocząć. Obecnie standardowe łóżka dwuosobowe mają 200 cm długości, jednak produkowane są też modele dłuższe o 10 lub 20 cm. Jeśli chodzi o szerokość, tutaj pole popisu jest... szersze. Najmniejsze łóżko, które nadaje się do swobodnego użytku przez dwie osoby, to takie o szerokości 160 cm. Wielkość ta jest na tyle standardowa, że nie ma najmniejszego problemu z dobraniem materaca (dwóch o szerokości 80 cm, a dla tych, którzy cenią sobie wspólną przestrzeń – jednego, szerokiego na 160 cm). Ci, którzy śpią niespokojnie, często zmieniają pozycje i długo szukają idealnego ułożenia przed zaśnięciem – dla dobra współmałżonka – powinni rozważyć kupno łóżka o szerokościach 180 – 200 cm, w których każdy będzie miał miejsce dla siebie. A spotkać się można przecież zawsze pośrodku.


Pierwsze wspólne lata pod jednym dachem mają też szansę zaowocować. Dosłownie. Kiedy na świat przychodzi dziecko, trzeba rozważyć sprawę przyszłego zapotrzebowania na miejsce. Dzieci, zwłaszcza najmłodsze, uwielbiają przytulać się do rodziców w ich łóżku. Powinno być ono zatem bezpieczne i gotowe do przyjęcia najmłodszych domowników. Musi przecież być odporne na turlanie i skakanie. Wspólne pobudki i poranki w weekendy mogą się stać rodzinnym rytuałem, tak samo jak wcześniej wieczory we dwoje, pełne bliskości i magii.

Czego zatem oczekiwać od małżeńskiego łoża? Żeby było wytrzymałe, stabilne i oczywiście ładne. Otaczanie się pięknymi przedmiotami wpływa pozytywnie na nastrój i potęguje dobre samopoczucie - a tylko takie powinniśmy mieć w małżeńskiej sypialni. Ważne jest, żeby łóżko, w którym spędzimy razem tyle miłych chwil, odpowiadało naszym gustom. Nie ma nic przyjemniejszego, niż wspólna wyprawa na zakupy wnętrzarskie…na przykład do Internetu. Łóżka dostępne w sklepie internetowym Beds.pl mają solidne (bo drewniane) podstawy, które zniosą trudy, wzloty i upadki małżeńskiego życia. Ich staranne wykończenie, elegancki, prosty design sprawia, że są prawdziwie pięknym meblem sypialnianym. Wiadomo też, że lite drewno to najlepszy i najtrwalszy naturalny materiał, który pozwoli cieszyć się meblem przez długie lata.Warto zawczasu pomyśleć o nietypowym ślubnym prezencie w postaci małżeńskiego łóżka, które stanie się nie tylko solidnym fundamentem domowego zacisza, ale i scenerią dla wielu niezapomnianych chwil we dwoje. A kiedy przyjdzie czas, to i we troje, czworo...


Julia Badura
beds.pl

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: